Skocz do zawartości
Dj_Dario

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wszystkie próby zmiany CSC na XEO są nieskuteczne. Nawet wgranie softu XEO poprzez program Samsung Fenrir nie przynosi zmiany PRT na XEO, tylko za każdym razem wskakuje BTU. Ręce opadają. Macie pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rav85

A po wgraniu w serwisie samsunga ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w małym lokalnym serwisie Samsunga i tam wgrywali soft XEO za pomocą programu Fenrir - niestety też wskoczyło im BTU. Może w piątek pojadę gdzieś dalej do Brand Store i tam to dopiero skutecznie ogarną? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował ktoś z was wgrać soft pobrany z sammobile.com? Jest jakaś różnica? Czy na każdej ze stron są te same wersje softów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakbym zrzucił wam swój Soft xeo (chociaż nie wiem jak to zrobić) to czy jest szansa że to pomoże? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pobierałem soft z SamFirm oraz ze strony samfrew_com. Niby są to XEO ale i tak wskakuje BTU ? Widocznie Samsung jakoś zablokował możliwość zmiany CSC i trzeba poczekać na jakieś inne rozwiązanie. Piszą o tym też na XDA https://forum.xda-developers.com/galaxy-s10/how-to/change-csc-code-firmware-sim-card-t3907375/page3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rav85

Ciekaw jestem czy jak pójdę do samsung plaza to wygrają xeo xeo xeo xeo czy to samo co mam szkoda mi stracić 50 zl i czas na stanie w korkach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rav85 Byłoby fajnie jakby udało Ci się tego dowiedzieć. Tu na forum dla S10+ czytałem, że Samsung Brand Store wgrał za darmo czysty soft i było 4x XEO.

Nie wiem czy S10+ się czymś różni od S10, ale nie wydaje mi się. Może jeszcze chodzi o wersję oprogramowania bo ja po wyjęciu z pudełka już miałem nowszy soft z poprawkami na luty, a być może osoby które miały starszy soft mogły bez problemu jeszcze przejść na XEO. Niestety tego tropu już nie sprawdzę bo w S10 nie da się grać starszego oprogramowania (sprawdzone w programie Fenrir). Nie chcę mieć BTU bo nie działa na nim VoLTE i VoWiFi i denerwuje mnie ikonka 4G zamiast LTE. Także dałbym wiele aby szybko i sprawnie przejść na czyste XEO :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Ale problem dotyczy wszystkich operatorów ??? Czy tylko pley???

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Jeżeli czas mi pozwoli to w tygodniu odwiedzę w Krakowie serwis Samsunga i poproszę o debrand, zobaczymy jak to będzie wyglądać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi