Skocz do zawartości
zioloiso

KIS dodanie uprawnień.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem na telefonie Mi Max 3 z dodaniem uprawnień aby aplikacja KIS mogła kontrolować przeglądarki internetowe, po wciśnięciu ok, wyskakuje komunikat jak na screenie i w sumie tyle można zrobić. Był taki efekt na poprzednim androidzie i jest i na 9.0. 

Spoiler

fc5f72464725e7e1b842495377e39caa.thumb.jpg.d581cecbfe421aad64fa7291116b7736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i Ja się podczepię...[emoji16]Nic nie zrobisz(ja mam licencję ograniczoną"Demo 30 Dni"ok28 zostało)Więc jeszcze nie kupiłem...Mam to samo...[emoji851].Napisałem w ocenie pod aplikacją,że Andek9 i z"Dostępnością"Problem i cisza...Odinstalowałem i przeżuciłem się na MalwerBits....(będzie mnie to kosztować ponad 50 Zeta jak za ok 20 parę dni trial się skończy).Eset tak samo(tu mam kupioną licencję do 2021...[emoji2] Szkoda no ale co?).Potrzebuję jakiegoś zabezpieczenia z AppLockerem a Kaspersky ma lepsze od Eseta...No ale co to za zabezpieczenia jak wystarczy uruchomić ponownie androida9 i kiszka.Robota Google tyle mogę powiedzieć drugi telefon z Androidem,trzeci chyba iOS Będzie....,a zaczynałem od Windows Phone 7.5Mango,później Tango-->8.1(8.2 Update2)--->Windows 10 for Phone(Windows 10 Mobile)...[emoji48]

Jeszcze mi się przypomniało,że możesz w ustawieniach Aplikacji(Uprawnienia-->Zawansowane nadać wszystkie możliwe uprawnienia,ale to i tak nic nie da)...Wydaje mi się,że Google specjalnie dodał więcej "ścieżek"/Opcji(Uprawnień)...Bo skoro w Dwœch przypadkach mam Byka w tym samym miejscu...(Kaspersky-Esed) To Grubo jest to na rzeczy pewno....google dodając te "uprawnienia"dodało "ścieżkę",którą KIS/Esed "Nie Widzi",bo de fakto wtedy jak Dev pisał tego nie było(a teraz musi kod poprawiać)....

Wysłane z mojego Y8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi