Skocz do zawartości
MroziQ

P20 Pro - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Aparat w miare dobry ale z przesiadki note bedziesz rozczarowany samym telefonem, na foto ladnie huawei wyglada ale przy kozystaniu ma sie wrazenie ze to tel ze sredniej polki z nie dopracowana nakladka i funkcjami

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego telefonu ? Wizualnie bardzo mi się podoba, zwłaszcza ten mieniący się kolor fioletowy. Jak na razie, wszystkie opinie osób które miały z nim styczność, są bardzo pozytywne. Bateria 4000 mAh, ekran 6.1 cala, 128 Gb pamięci, czytnik linii z przodu, PODCZERWIEŃ ...

Zaczyna mnie kusić [emoji3], choć bardziej jestem zwolenniczką serii Mate. Seria P zawsze była mniejsza od serii Mate, jednak w tym roku seria P urosła i zaczyna działać na moją wyobraźnię. Ktoś z Was zastanawia się nad jego zakupem ?

Wysłane z Samsunga Galaxy Note ... ósmej generacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

ja kupiłem p 20 pro, mate 10 pro też jest ok tylko mi przeszkadza czytnik linii papilarnych z tyłu telefonu

Wysłane z mojego IPX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego telefonu ? Wizualnie bardzo mi się podoba, zwłaszcza ten mieniący się kolor fioletowy. Jak na razie, wszystkie opinie osób które miały z nim styczność, są bardzo pozytywne. Bateria 4000 mAh, ekran 6.1 cala, 128 Gb pamięci, czytnik linii z przodu, PODCZERWIEŃ ...
    Zaczyna mnie kusić [emoji3], choć bardziej jestem zwolenniczką serii Mate. Seria P zawsze była mniejsza od serii Mate, jednak w tym roku seria P urosła i zaczyna działać na moją wyobraźnię. Ktoś z Was zastanawia się nad jego zakupem ?

Wysłane z Samsunga Galaxy Note ... ósmej generacji

Jak byś chciała note 8 sprzedać to z chęcią:)
    A tak wracając do tematu ja e tej chwili mam s8+ , patrzyłem na p20 pro i stwierdziłem że poczekam. Teraz Huawei dał taki dużo skok z aparatami i wyglądem dla innych producentów i myślę że inni teraz też coś muszą pokazać
    A jeżeli Huawei to poczekać na nowego mate bo to będzie sztos skoro p20 pro jest taka jaka jest :)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, thomas516 napisał:

Aparat w miare dobry ale z przesiadki note bedziesz rozczarowany samym telefonem, na foto ladnie huawei wyglada ale przy kozystaniu ma sie wrazenie ze to tel ze sredniej polki z nie dopracowana nakladka i funkcjami

Thomas możesz rozwinąć opinię dlaczego tak sądzisz, bo widzę że ostatnio krytykujesz wszędzie huawei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jestem zawiedziony tym co robia, uzywalem p9 i naprawde bylem zadowolony z niego, z p10 juz zaczelo sie cos psuc i widze ze tendencje spadkowa maja, ekran slabszy jakosciowo, dzwiek glosny ale jakis znieksztalcony, jak by przez jakas tubebi wbporownaniu z innymi firmami widac ze gubi sporo dzwiekow przez slaba rozpietosc tonalna, sama nakladka huawei sprawia wrazenie obcowania z telefonem z nizszej polki, jak by nie potrafili dopasowac do wielkosci przez co wydaje sie wszystko upchane, zwlaszcza wielkie ikony menu i kazda z innej parafi, poprostu firma nie poradzila sobie z dopasowaniem nakladki do zmienionych proporcji ekranu gdzie stal sie wyzszy i wezszy, pobierajac motyw tylko czesc sie zmienia, wyglada to jak nie dorobione,  jeszcze ta polityka z wywalaniem wlasnej apki sms i dawanie okrojonen googla, samo dzialanie softu tez zostawia troche do zyczenia, potrafi przycinac, klatkowac i migac jak by nie radzil sobie z przelaczaniem miedzy apkami, po otrzymaniu sms, maila itp widac tylko jakies kropki na ikonie apki i na belce tak ze troche nie czytelnie, jedna rzecz ktora mozna pochwalic to aparat bo jest naprawde dobry, chociaz jak juz tak sie chwala sztuczna inteligencja i rozpoznawaniem sceny to dziwna polityka z hdr jako osobny tryb, mozna bylo z robic to jako jedna z rozpoznawanych scen w automacie, zwolnione tepo 960klatek tez jest zrobione jako osobne ktore mozna nagrac kilka sek a nie moment zwolnienia w filmie ktory nagrywamy, ogolnie po przesiadce z note8 jestem bardzo rozczarowany bo caly czas jest wrazenie obcowania z tel ze sreniej polki, nawet lg v30 przy huawi wypada jak by dzielila ich duza przepasc w klasyfikacji

Edytowane przez thomas516
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ale Ty to mówisz na podstawie P10 czy P20 Pro? Rok w technologii to kawał czasu, Huawei głupi nie jest żeby wypuścić niedopracowane urządzenie. Ja równie dobrze mógłbym zjechać Xperię XZ2 bo uważam Sony po Z3 za nieporozumienie (przynajmniej tak wychodziło w praktyce) ale wstrzymam się z oceną aż sam się nim nie pobawię. P20 Pro wszędzie zbiera świetne opinie ku mojemu zdziwieniu - przed premierą nawet nie miałem zamiaru patrzeć w jego stronę. Może faktycznie coś z tej tendencji spadkowej będzie, ale wolę to ocenić jak już telefon będzie na rynku. Póki co bawiłem się zwykłą P20 i wrażenie zrobił bardzo dobre, świetnie leży w dłoni i ładnie wygląda. W pro OLED zrobi robotę jeszcze większą, przynajmniej na to liczę. Na pewno szczerą ocenę mu wystawię tak jak zawsze, gdy zmieniam telefon ;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

ja przesiadam się z Motoroli Moto Z , telefon z września 2016 r , a więc już czas na zmianę, myślę że będę zadowolony, najbardziej na moją decyzję wpłynęła pojemność baterii i czytnik z przodu, obawiam się oprogramowania , bo w motce jest prawie czysty android a w Huawei jest miui , pożyjemy zobaczymy

Wysłane z mojego IPX przy użyciu Tapatalka

ps

mam note 8 , niezły telefon a gdyby nie miał zagiętego wyświetlacza i miał czytnik z przodu to był by prawie idealny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytajbuwaznie, p10 bylo przytoczeniem do zanizania jakosci marki, mate 10 pro tez ma oled i wypada slabo na tle innych firm, porownywalem ostatnio w sklepie mateb10 pro z innymi i ekran wypadal najslabiej

Edytowane przez thomas516

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Co to szkła/foli na ekranie to się zgadzam. Ale gsz w aucie to czysta oszczędność. Zwłaszcza jak ktoś używa auto tylko do pracy bo ma spory kawałek :) Chyba, że dla kogoś oszczędność niemal 2 tyś rocznie to żadna oszczędność, to wtedy okej [emoji14]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi