Skocz do zawartości
spooky777

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Santi100

Może ktoś polecić jakieś szkło na ekran, najlepiej full screen, może być z czarnymi ramkami byleby nie ucinało bocznych krawędzi jak to często się dzieje w przypadku tego typu szkieł [emoji846]

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiperos

Hej, jak tam, przerobił już ktoś dostępne na rynku szkła lub folie? Chciałbym kupić jakieś szkło, które dość pewnie przylegałoby do delikatnie zagiętego końca ekranu. Raczej chciałbym uniknąć zakupu szkła z tymi ramkami w koło, zmniejszającymi powierzchnię ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

W dniu 1.04.2019 o 16:47, spooky777 napisał:

Kupilem 3mk HardGlass Max .. szkło bardzo fajne.. dobrze spasowane.. Ale jakoś dziwnie rzeczy się z nim dzieją.. po naklejeniu praktycznie nie mogę używać telefonu gdy leży na stole.. źle działa dotyk.. gdy wezmę telefon w ręce wszystko jest ok.. jakaś dziwna sprawa..

Możesz zrobić zdjęcie jak szkło przylega do telefonu? Nie uśmiecha mi się wydać za szkło 200 zł z lampą na podczerwień...

Edytowane przez misiaczekm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senzze

Mam pytanie z innej beczki, czy też mieliście naklejoną folie / szkło fabrycznie? Dzisiaj przyszło mi szkło Nillkin 3D CP+MAX i zobaczyłem że mam już coś naklejone na ekranie, zerwać to stare czy nie ruszać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@senzze cała seria S10 ma fabryczną folie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senzze

Czyli spokojnie mogę to zerwać i nakleić szkło Nillkina to co kupiłem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Zerwać możesz i później pochwal się jak Nillkin się sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował już ktoś 3mk ARC? Telefon bez etui tak fajnie leży w dłoni, że chcę się skusić tylko na folię, aczkolwiek nie wiem jak ona się spisuje, bo na żadnym sprzęcie jeszcze jej nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senzze
    Napisano (edytowane)

Okej po pierwszych 2 godzinach z Nillkinem mogę powiedzieć że jest naprawdę dobrze. Szkło świetnie przylega do ekranu, dzięki temu że jest "3D" tzn zakrawa również ramki jest praktycznie nie zauważalne. U mnie wyksoczyl pęcherzyk pod aparatem po naklejeniu(Pozbyłem się go :D) Kolory oczywiście bez zmian, najbardziej jestem z zadowolony z tego że wcale nie zostają na nim odciski palca. Ja kupiłem w zestawie z Etui Nillkin Frosted Black za 99zł więc myślę że naprawdę warto

Edytowane przez senzze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bem91

Miał ktoś do czynienia ze szkłem  Mocolo NANO OPTICS  UV Liquid?

Pierwszy raz zakładałem szkło UV i w obu dolnych rogach telefonu powstały dwie "kropeczki" jakby bąbelki powietrza?

Mam mindfucka czy to tak miało być w tym szkle... czy może to bąbelki albo paprochy...   kropeczki te są ułożone symetrycznie w prawym i lewym rogu u dołu szkła. 

Jeśli to bąbelki to jak można się ich pozbyć?  Podważać czy czekać i po czasie same wyjdą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi