Skocz do zawartości
spooky777

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

S10e pokrowiec X-Diora  Szkło L&K Glass Protector: cana od 6 - 8 euro za 3 sztuki.

Nakładanie bardzo łatwe i precyzyjne niestety szkło nie jest typu edge to edge.

Mimo dużej grubości i sztywności dotyk działa bardzo dobrze. Kamerka mimo że przysłonięta nie ma widocznej straty na jakości.

Jednak będę szukał czegoś co pozwoli mi zakryć całą tafle szkła ekranu. Myślałem o DOME Whitestone , cena no trudno wyznaje wartość 10% wartości produktu ale nie jestem pewien czy będzie dochodzić do pokrowca.

L&K 1a.jpg

L&K 2a.jpg

Edytowane przez Mazazin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Polecam szkła tzw UV, pięknie leżą na całej tafli szkła. Majfrendy sprzedają za 10-15 zł w pl około 70 zł za naklejenie, zaprzyjaźnione serwisy pewnie taniej.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adir No właśnie Patrzałem na film z kilkoma szkłami UV tak jak Whitestone DOME i nie jestem przekonany, że są edge to edge szkłami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Sam oceń, według mnie nie warto pchać się w jakieś szkła za niewiadomo ile $. Powiem Ci tylko, że przymierzałem zwykłe szkła takie bez kleju, jak się kiedyś naklejało na Note 3, czy s4, które miały całkowicie płaski ekran. S10e ma mimo wszystko lekkie zaokrąglenia i były za wąskie, a to UV jest petarda. Jak chce się mieć po taniości to zamawia się z ALI i jedyne co to bierze się lampę UV od jakiejś koleżanki, bo te USB w zestawie z 3 diodami LED UV to szit.

PS. Uzywalem dokładnie takiego samego szkła na swoim i żony s8, oraz na swoim s9 i od wczoraj na s10e i niczego innego nie będę nawet nikomu polecał, bo te szkła UV są super. O Domne glass to słyszałem już dawno, wtedy to było jedyne porządne szkło na całą powierzchnię ekranu. Osobiście nigdy nie kupiłem, wolałem tańsze 3mk folie, ale od kiedy spopularyzowały się szkła UV prosto z Chin, to wybór jest prosty.

960bee3bde3592dff2c657f7803cb1bc.jpgae351d1a5c1ec6f33e75b0d88886940d.jpgec2db79179c67d2a7f507ab931e54a9f.jpga73f2b2b8f7a01be177d4947242937b3.jpg9640038721cfb404b7afb04c5bbdfe62.jpg2274cf21a43398921a2a7191037e5f34.jpg97926f4f5f07d4de91459eb1ac73cdef.jpg03335bf081ff0c454b3b754d29f9a39b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z was korzysta z HardGlass MAX od 3mk ? Ktoś z was łączył któreś ze szkieł z Spigen Liquid Crystal ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 19.05.2019 o 13:23, Adir napisał:

Polecam szkła tzw UV, pięknie leżą na całej tafli szkła. Majfrendy sprzedają za 10-15 zł w pl około 70 zł za naklejenie, zaprzyjaźnione serwisy pewnie taniej.

Gdzie można kupić te szkła, czy są razem z tubką kleju?

Ja niestety wydałem prawie 2 stówy i niestety nie udało mi się położyć dokładnie szkła. Na koniec szkło mi spadło i popękało (jak próbowałem je złapać).

Edytowane przez misiaczekm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Wpisujesz w aliexprees "Samsung s10e UV glass" i od wyboru do kolory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@FilipO19 

Miałem na redmi 5 plus szkło max. Polecam, bardzo dobrze mi się sprawowało, prawie nie czułem że coś jest dodane. 

Edytowane przez GreenLantern

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Dziś dokupiłem szkło na aparat  (Mocolo TG+)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Do mnie jedzie od majfrendów za 7,67 paczka z trzema szkiełkami, nie lubię przepłacać u polskich importerów. ;-)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi