Skocz do zawartości
spooky777

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa szkła w połączeniu z z etui Spigen Liquid air, i ma szkło godne polecenia?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Czy ktoś posiada SZKŁO HARTOWANE SPIGEN GLASS FC GALAXY S10E BLACK?

Bo kupiłem razem z etui SPIGEN ULTRA HYBRID GALAXY S10E MATTE BLACK

z aukcji: link do aukcji

Z etui już korzystam, nie wiedziałem że jest filia naklejona, tak jak ktoś wcześniej pisał o fabrycznej nie wiadomo co to jest ale się nie palcuje. Zastanawiam się czy kleić SPIGEN'a czy go zwrócić, z drugiej strony to szkło SPIGEN ma obwódkę czarną i nie wiem jak to wyjdzie w praniu jak się nie równo naklei. 

Z drugiej strony nie wiem czy jak zwróce komplet, to czy za etui mi kasę zwróci bo folie z etui ściągnąłem, trochę mi się nie podoba bo się palcuje cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

To dowiedz się najpierw, czy możesz zwrócić. Szkło tylko z klejem UV inne nie mają startu. Mimo wszystko ekrany nie są tak idealnie płaskie jak miałem w s4, czy Note 3, tam każde szkło pasowało idealnie i kosztowały grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z klejem UV? Przy tym Spigen nic nie piszę. Zwrócić mogę szkło, bo nie używane, etui już będzie traktowane jako używane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Dlatego dają te czarne obwódki, bo gdyby było przeźroczyste, to widziałbyś tam nidoklejone szkło z przerwą powietrzną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przy tym kleju UV jak będę chciał ściągnąć i wymienić kiedyś szkło, to prosto schodzi?

Jakie polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adir

Schodzi bez problemu, u żony na s8 już 3 jest bo jakoś pechowo zawsze zbije. Ja też niedługo wymienię, bo mi się wyszczerbiło. Nie mogę Ci nic polecić, bo osobiście zamawiałem tylko na aliexprees i jeszcze wtedy na s8 zrąbałem, bo mi się klej za bardzo rozlał i zalał głośnik. Od tego czasu daje tylko do zaprzyjaźnionego serwisu GSM gdzie przykleja ich do kilkunastu dziennie, wiec ma wprawę. Robi mi również dobrą cenę, więc nie chce mi się w to samemu bawić. W każdym razie normalnie bierze 70 zł, więc tanio nie jest. Samo szkło kosztuje na ali średnio 10-20zł z przesyłką (jak to w ali).

Te szkła to po prostu tańsze zamienniki dla Whitestone Dome Glass, które to polecano za czasów s8 jako najlepsze i faktycznie takie było, ale rynek się rozwinął i jest mnóstwo tańszych, a szkło to szkło - koła na nowo nie można wymyślić. Różni się tylko tą całą otoczką typu lampa i pudełko które pomaga w naklejaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiperos

Mi właśnie przyszło chińskie szkło z klejem i zastanawiam się jak je zamontować z głową (nie zalać głośnika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaklej głośnik i przyciski taśmą i śmiało działaj.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi