Skocz do zawartości
dzejz

Telefon sam się wyłączył i nie chce się uruchomić

Rekomendowane odpowiedzi

dzejz
    Napisano (edytowane)

Witam

Panowie pomóżcie. Przeglądam sobie dziś youtuba na fonie i nagle tel się wiesza. Żaden guzik nie reaguje i wyłącza się ale już nie włącza. po ok 30 minutach udało się i zawibrował ale stoi na logo androida i lipa. Udało się mi wejść w fasboot wrzuciłem recovery blusparka i myślę - uratuje go ale niestety po wgraniu recovery jak wybieram uruchom w tym trybie to ładuje się logo android i tel się wyłącza po chwili i nic nie pomaga. Brak pomysłów już. Da się jakoś wgrać rom przez fastboot ?

Udało się za chyba za 20 razem pojawiło recovery ale tel się wylączył po chwili. I tak cały czas :(

Edytowane przez dzejz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejz

1 metodę próbowałem niestety system wisi na logo i się wyłącza. Martwi mnie fakt wylączania fona. To że utknął na logo to nic 5 min roboty i naprawie. Próbowałem przez sideload też wgrać ale przy 92% wyskakuje błąd i tel się wyłącza i tak 4 razy próbowałem. Nie spadł mi ani nic. Dziś włączyłem tel i odziwo pojawiły się kropki kręcące już myślałem że się uruchomi niestety po kilku obrotach zawiesił się i zdechł. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obstawiam uszkodzenie mechaniczne, podobne objawy występowały na Nexusie 5/5X, gdzie przycisk power szlak trafiał i powodował zwarcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@dzejz

Spróbuj 2 metody, jest skuteczniejsza, bo flashuje wszystkie partycje, ale usuwa dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzejz

niestety, system się ładuje, ale w pewnym momencie zawiesza się pojawiają się artefakty na wyświetlaczu i się wyłącza. Próbowałem obydwie metody. Może faktycznie coś mechanicznego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

To pozostaje serwis.

¯\_(ツ)_/¯

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi