Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30. Etui, case'y i covery.

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma doświadczenia z ultra hybryd i jakimś szkłem ?

co do tego pasuje? bo potrzebuję jakąś ochronę na szkło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marcnow ja posiadam to etui tylko niebieskie.Nie pogrubia telefonu,aparat nie wystaje ,bo jest chroniony delikatnym rantem.

Jestem zadowolona ,tym bardziej ,że chroni wszystkie przyciski i mieści się do uchwytu statywu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info. Obecnie mam już Puro Nude i jestem zadowolony. Jak będę kiedyś zmieniał to się pomyśli może nad innym.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich posiadaczy Huawei P 30. Niedługo również stanę się posiadaczem tego telefonu, w związku z tym mam kilka pytań: 

Jakie plecki? Ja bym wybrał te z linku: https://pancernik.eu/huawei-p30/etui/spigen-ultra-hybrid-przezroczyste

Jakie szkło hartowane ? Najlepiej aby było na cały ekran, tutaj już nie wiem które wybrać ;/

Opcjonalnie, jakie etui z klapką? O coś takiego mi chodzi: https://pancernik.eu/huawei-p30/etui/dux-ducis-skin-czarne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o przezroczysty case to ja mam Puro Nude. Zależało mi aby jak najmniej pogrubiał telefon i ten spełnia tą rolę. W innych telefonach miałem Nillkin Nature, też jest dosyć cienki ale chyba nieco grubszy od Puro.

Szkło mam Nillkin H+ Pro, mogło by być trochę większe. Na szerokość na styk przykrywa wyświetlacz. Między szkłem na etui, które delikatnie zachodzi na boki, jest jeszcze 1,5mm przerwy. Poza tym jest w porządku. Fajna powłoka - nie palcuje się za bardzo.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Trochę poniewczasie, ale co tam. Ja miałem MSVII na RN4. Takie z antypoślizgową teksturą. Jest świetne. Super cienkie, idealnie dopasowane, ale na cały szklany telefon, jak P30 nie założyłbym tego jako ochrony. To nie absorbuje żadnych uderzeń. Mam Spigena Ultra Hybrid i jest świetne. Gładkie, ale nie wyślizguje się z dłoni, jak goły telefon. Nie jest supercienkie, ale sam telefon jest mały, więc w tym etui nadal jest mniejszy od flagowców z ekranami powyżej 6.1''. No i w razie upadku powinno coś tam zaabsorbować. Ma jakieś strefy a'la poduszki powietrzne.

Pytanie do was. Czy ktoś korzystał ze wsuwki polskiej produkcji Baroon? 

https://baroon.pl/pl/products/baroon-prince-wsuwka-4xl-15772.html

Potrzebuję coś takiego, szczelnie zamykanego na P30 z założonym silikonem.

Edytowane przez skovronsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi