Skocz do zawartości
lucano

[G930F][Android 9.0 Pie ][2019-03-26]{BlackDiamond}{FE}{PIE}{Smooth/Fast}{V1.0}

Rekomendowane odpowiedzi

Testuję ten rom w najnowszej wersji 3.0. Piekielnie szybki z bardzo dobrym czasem pracy na baterii. W spoczynku zużycie baterii znikowe. Jedyna niedogodność to niedziałający czytnik linii papilarnych w apkach bankowych - odcisk rejestruje, ale po restarcie apki uwierzytelnianie jest wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab
    Testuję ten rom w najnowszej wersji 3.0. Piekielnie szybki z bardzo dobrym czasem pracy na baterii. W spoczynku zużycie baterii znikowe. Jedyna niedogodność to niedziałający czytnik linii papilarnych w apkach bankowych - odcisk rejestruje, ale po restarcie apki uwierzytelnianie jest wyłączone. 
    Mamy ładny wysyp romów na pie. S7 jeszcze posłuży.
    Ja na stocku jadę i jestem też zadowolony :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz, ket.rab napisał:

Ja na stocku jadę i jestem też zadowolony :)

Ja też jechałem, ale: 

-teraz aktualizacje będą co kwartał, a nie co miesiąc,

-kończy mi się powoli gwarancja, więc można się pokusić o dłubanie

-chciałem Pie ;)

-miałem dosyć tony bloatwaru dorzuconego przez samsunga z brakiem możliwości odinstalowania

-chciałem roota ;)

Generalnie, z decyzji o nabiciu Knoxa i wyborze romu jestem bardzo zadowolony. Autoryzację pinem zamiast paluchem jakoś przeżyję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab
    Ja też jechałem, ale: 
    -teraz aktualizacje będą co kwartał, a nie co miesiąc,
    -kończy mi się powoli gwarancja, więc można się pokusić o dłubanie
    -chciałem Pie [emoji6]
    -miałem dosyć tony bloatwaru dorzuconego przez samsunga z brakiem możliwości odinstalowania
    -chciałem roota [emoji6]
    Generalnie, z decyzji o nabiciu Knoxa i wyborze romu jestem bardzo zadowolony. Autoryzację pinem zamiast paluchem jakoś przeżyję [emoji6]
    Ja twrp wgrałem jak gwarancja się skończyła. Przerobiłem kilka Romów i wróciłem na stock. W pełni działający telefon mi potrzebny a jak będzie dłuższa chwila to coś tam się wgra pewnego już.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.04.2019 o 20:21, lucano napisał:

U mnie na tym ROMie po zainstalowaniu IKO nie mam w ogóle opcji płatności zbliżeniowych mimo aktywnego NFC.

Witam

Pojawiła się na forum xda wersja 3.0. Testowales może? Działa w pełni iko?

Napiszcie mi co nie działa po nabiciu knox na 0x1.

Usługi Samsunga mnie nie interesują. Potrzebuje czytnik palucha, iko (w pełni działające - platnosci zblizeniowe) VoLTE i Wifi calling. A reszta to na każdym sofcie będzie działać.

Może autor wątku podrzucić jakieś info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

@janek125

Mam V3 i załatane są wszystkie dziury poza czytnikiem palucha w IKO oraz NFC. Volte i Wifi Calling działa po wgraniu odpowiedniej nasz kraj wersji CSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, lucano napisał:

@janek125

Mam V3 i załatane są wszystkie dziury poza czytnikiem palucha w IKO oraz NFC. Volte i Wifi Calling działa po wgraniu odpowiedniej nasz kraj wersji CSC.

Czyli to na czym mi zależy nie dziala. Ale jak sądzisz. Niedziałający czytnik linii papilarnych i brak nfc w iko to efekt nabicia flagi czy raczej Soft? Bo zawsze myślałem że po zrobieniu robota tak się będzie działo. Mi w zasadzie robót nie jest potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano
    44 minuty temu, janek125 napisał:

Czyli to na czym mi zależy nie dziala. Ale jak sądzisz. Niedziałający czytnik linii papilarnych i brak nfc w iko to efekt nabicia flagi czy raczej Soft? Bo zawsze myślałem że po zrobieniu robota tak się będzie działo. Mi w zasadzie robót nie jest potrzebny

Próbowałem z tym jakoś walczyć, na V1 i V2 nie miałem roota, wgrałem tylko ROM i nie działało. Na V3 wgrałem magisk i chciałem ukryć - bez skutku. Miałem też rozmowę z z supportem IKO - twierdzą że jak jest root to NFC nie działa. Nie chciało mi się drążyć już tego tematu, tym bardziej że płaciłem telefonem raz na ruski rok. Nawyk mam i tak taki, że noszę ze sobą portfel z dokumentami więc olałem ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, lucano napisał:

Próbowałem z tym jakoś walczyć, na V1 i V2 nie miałem roota, wgrałem tylko ROM i nie działało. Na V3 wgrałem magisk i chciałem ukryć - bez skutku. Miałem też rozmowę z z supportem IKO - twierdzą że jak jest root to NFC nie działa. Nie chciało mi się drążyć już tego tematu, tym bardziej że płaciłem telefonem raz na ruski rok. Nawyk mam i tak taki, że noszę ze sobą portfel z dokumentami więc olałem ten temat.

Kurde szkoda. Bo raczej na PIE na S7 szans brak, a do samej zabawy to mi sie nie oplaca kupowac drugiego s7. A możesz jeszcze sprawdzić czy komunikacja po nfc dziala? Znaczy jak masz drugi telefon z nfc to spróbuj wysłać np zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

@janek125

Nie mam drugiego telefonu pod ręką ale przed rozkminianiem z IKO sprawdziłem czy działa NFC na zasadzie odczytu karty i to działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi