Skocz do zawartości
seb84

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Gwozdek

Chcesz się czegoś dowiedzieć o tym smartfonie? Nie możesz znaleźć jakiejś funkcji? Zapytaj tutaj.

Wątek nie służy do rozwiązywania problemów technicznych.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Chcesz się czegoś dowiedzieć o tym smartfonie? Nie możesz znaleźć jakiejś funkcji? Zapytaj tutaj.

Wątek nie służy do rozwiązywania problemów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84

Mam prośbę, jak ktoś ma/będzie miał p30 lub p30 pro to sprawdźcie proszę czy można nagrywać rozmowy telefoniczne. Na matę 20 pro są aplikacje które działają pomimo androida 9 dlatego mam nadzieję, że w p30 również będzie można nagrywać rozmowy . Z góry dziękuję

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

@Revenant napisałeś, że P30 ma fizyczny głośnik rozmów tzn. że w P30 jest dźwięk stereo? Wszyscy na YT mówią o P30Pro i o tym, że nie ma głośnika i brak stereo i myślałem, ze P30 ma te same rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 minut temu, Micho78 napisał:

@Revenant napisałeś, że P30 ma fizyczny głośnik rozmów tzn. że w P30 jest dźwięk stereo? Wszyscy na YT mówią o P30Pro i o tym, że nie ma głośnika i brak stereo i myślałem, ze P30 ma te same rozwiązania.

W P30 Pro chyba ekran pełni funkcję głośnika tak jak w LG. W P30 widać u góry fizyczny głośnik do rozmów. Co od stereo nie mam pojęcia a nie chce wprowadzić w błąd. P30 bardzo różni się od P20Pro. ? a cena za fizyczny głośnik i Jacka to brak ip68 no bo mamy dwa otwory, których w pro nie ma.

Też szukam info o p30 od czasu streamu i... Nic. Nawet nie wiem jakie zdjęcia robi fon za 3 kafle który zamówiłem... Jutro sam się przekonam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

Gdyby P30 miał stereo dobrej jakości + indukcję to byłoby ok ale ładowania nie ma a stereo zagadka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejw323

Co kto potrzebuje. Ja wolałem nie mieć indukcji ale mieć bardziej poręczny telefon. Liczę, że aparat będzie na bardzo wysokim poziomie. Tylko na tym mi zależy. Dziś odbieram. Jak się nie sprawdzi to sprzedam. A zegarek to na sprzedaż od razu idzie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

@Dejw323 Daj znać jak z tym głośnikiem rozmów, czy jest stereo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Micho78 napisał:

@Dejw323 Daj znać jak z tym głośnikiem rozmów, czy jest stereo.

Oglądałem na YT filmik, gdzie gościu sprawdza SGS10+, P30 i P30 PRO. Odpalił muzykę na każdym i sprawdzał czy jest stereo. Tylko w SGS10+ leciała muza w stereo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejw323

P30 jest już w moim posiadaniu. Jak ktoś ma pytania to pisać. Co do głośnika to rzeczywiście jest słabiej niż w P20. Mniejszy bas jest na pewno, czuć że głośnik jest tylko na dole, jak się zakryte to całkowicie tłumimy dźwięk. Nie jest tragicznie ale nad tym muszą popracować. Co do reszty to za mało czasu. Na pewno jest szybki, aparat względem P20 na duży plus, tryb nocny jeszcze lepszy.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, Dejw323 napisał:

Jak ktoś ma pytania to pisać

Skorzystam :)

Czy podczas,gdy ktoś do Ciebie dzwoni a Ty masz włączone mapy google to wywala Cię z map czy wyświetla się mały dymek z tą informacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi