Skocz do zawartości
seb84

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Gwozdek

Chcesz się czegoś dowiedzieć o tym smartfonie? Nie możesz znaleźć jakiejś funkcji? Zapytaj tutaj.

Wątek nie służy do rozwiązywania problemów technicznych.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wwlsqad napisał:

PS. Aktualizacja wprowadzi wyświetlanie powiadomień firm trzecich na AOD (zamiast diody powiadomień)

O właśnie. Dzięki za info bo to dla mnie bardzo przydatna rzecz! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie powiedzcie jak aparat? Bo troszkę mi nie pasuje to że P30 nie ma OiS. Jest jakiś problem z poruszonymi zdjęciami?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    wykrzyk.png

Widzę, że zdecydowana większość z Was nie zwraca uwagę na to, w jakim temacie pisze. Proszę przykładać do tego większą uwagę. Założyłem kilka dodatkowych tematów o modelu P30 Pro. Nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka. Oddzielne tematy dla dwóch modeli pozwolą na zachowanie porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.03.2019 o 16:34, wwlsqad napisał:

PS. Aktualizacja wprowadzi wyświetlanie powiadomień firm trzecich na AOD (zamiast diody powiadomień)

Właśnie jestem po aktualizacji i nigdzie nie widzę ustawień dotyczących bardziej rozbudowanych funkcji AOD a po przesiadce z Galaxy S7 bardzo mi tego brakuje. Ktoś już tego używa?

W dniu 31.03.2019 o 17:49, arekk_89 napisał:

Panowie powiedzcie jak aparat? Bo troszkę mi nie pasuje to że P30 nie ma OiS. Jest jakiś problem z poruszonymi zdjęciami?

Nie miałem jeszcze okazji testowania aparatu ale też mnie irytuje, że P30 jest specjalnie wykastrowany z kilku ważnych rzeczy względem wersji PRO, który według mnie jest już za duży a do tego posiada zagięty ekran, którego nie lubię. Brakuje mi pełnej wodoszczelności, ładowania indukcyjnego i właśnie OiS - wszystkie te rzeczy miałem już w Galaxy S7...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Miałem S7 i o jakiej dodatkowej funkcjonalności AOD piszesz jeśli chodzi o powiadomienia? To że nie masz zegarka analogowego albo kalendarz :)?

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bo nie widzę opcji zmiany wyglądu - jest chyba tylko jeden wzór i tyle. Ale główna sprawa się u mnie rozwiązała - powiadomienia zaczęły się pojawiać z rana :)

Szkoda, że jeszcze nie dodali licznika nowych powiadomień w prawym górnym rogu ikony dla większej liczby aplikacji - brakuje mi Gmaila z informacją o liczbie nieprzeczytanych maili. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ostrry
    Napisano (edytowane)
    2 godziny temu, Pawel 737 napisał:

Szkoda, że jeszcze nie dodali licznika nowych powiadomień w prawym górnym rogu ikony dla większej liczby aplikacji - brakuje mi Gmaila z informacją o liczbie nieprzeczytanych maili. Jest na to jakiś sposób?

Ustawienia -> Powiadomienia -> Powiadomienia na ikonach aplikacji -> Tryb wyświetlania wskaźnika -> o tym mowa? Też nie mam Gmaila.

10 godzin temu, Pawel 737 napisał:

Właśnie jestem po aktualizacji i nigdzie nie widzę ustawień dotyczących bardziej rozbudowanych funkcji AOD a po przesiadce z Galaxy S7 bardzo mi tego brakuje. Ktoś już tego używa?

Nie ma rozbudowanych funkcji AOD ale pokazuje wszystkie powiadomienia z firm trzecich, super. Ew od której do której ma AOD działać.

Edytowane przez ostrry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, ostrry napisał:

Ustawienia -> Powiadomienia -> Powiadomienia na ikonach aplikacji -> Tryb wyświetlania wskaźnika -> o tym mowa? Też nie mam Gmaila.

Tak, o to - jest tylko systemowy klient poczty. Liczę, że pojawi się szybko aktualizacja dająca możliwość wyświetlania takich powiadomień w większej ilości aplikacji bo nie rozumiem skąd się bierze takie sztuczne ograniczenie tylko do kilku. Akurat Gmail jest mega popularny - na szczęście można sobie z tym poradzić poprzez zewnętrzne programy. 

Godzinę temu, ostrry napisał:

Nie ma rozbudowanych funkcji AOD ale pokazuje wszystkie powiadomienia z firm trzecich, super. Ew od której do której ma AOD działać.

Tak, najważniejsze, że te powiadomienia się pojawiły razem z ostatnią aktualizacją bo dla mnie to bardzo ważna funkcja, do której przez ponad 2 lata z Galaxy S7 bardzo się przyzwyczaiłem. Brak pełnej wodoszczelności i ładowania indukcyjnego jakoś przeżyję ale boję się, że brak optycznej stabilizacji obrazu na głównej kamerze może mi doskwierać. Huawei - daliście ciała kastrując w ten sposób aparat, Samsung nie zrobił tego w przypadku modeli S10+ i S10...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Zawsze mogłeś kupic s10e 300 zł drożej i bez zegarka - liczy się świadomy wybór :).

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Kechup napisał:

Zawsze mogłeś kupic s10e 300 zł drożej i bez zegarka - liczy się świadomy wybór :).

Wyboru dokonałem jak najbardziej świadomie - po błyskawicznej sprzedaży zegarka P30 wyniósł mnie 2300zł więc o 1500zł mniej niż odpowiednik czyli Galaxy S10. Co nie znaczy, że nie mogę mieć żalu do firmy za moim zdaniem głupią politykę kastracji - niech sobie wycinają opcje w wersji P30 Lite a w P30 zostawiają wszystko oprócz zakrzywionego ekranu i zoomu x5 (przez mniejszą obudowę). Ale życie pełne jest kompromisów i generalnie jestem na tą chwilę bardzo zadowolony z nowego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi