Skocz do zawartości
Jarecki90

Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zarejestrować się do programu beta testerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Swojego Pixela 3 również kupiłem nieco powyżej 2 tys i też jestem zdania, że jest to dobra cena za tak dobry smartfon. Osobiście do 3 tys byłbym wstanie wydać na Pixela ale 4299 za to, że nie ma oficjalnej polskiej dystrybucji? Serio? Wiem, że każdy musi zarobić ale bez przesady.
    Co do telefonu, kiedyś miałem Nexusa 5x i byłem bardzo zadowolony. Szkoda, że marne 2 GB ramu przedwcześnie "zabiło" tego Nexusa bo nie było się do czego przyczepić.
    Po kilku latach miałem teraz dylemat S10e, które przez One UI stał się konkurencyjne do Pixela (używałem na S8 i zrobili moim zdaniem duży postęp).
    Jednak mimo bardzo dużej poprawy Samsunga nakładka, aktualizacje nie ma on szans z 3 letnim wsparciem Google.
    Szybkość korzystania z Pixela 3 spala i pozostawia w tyle resztę androidowej konkurencji. Już nie zmieniam tak często telefonów i mogę nie być obiektywnym ale S8 na Androidzie 9 bez resetu od prawie dwóch lat działał moim zdaniem szybko.
    Przechodząc na P3 nie sądziłem, że Android może działać jeszcze szybciej.
    O aparacie nie będę się rozpisywał bo to oczywiście klasa sama w sobie.
    Bateria przy moim średnim użytkowaniu czyli wszystko po trochu od 5-6h SOTu.
    Na ten moment jestem zadowolony ze zmiany i oby tak pozostało przez pełne 3 lata [emoji6]

Wysłane z Google Pixel 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak wygląda sprawa gwarancji na pixele w Polsce? Gdzie najlepiej kupić 3XL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up
    Zależy ile chcesz wydać. Ja wolałem taniej z gwarancją MM.de. Czytałem, że regenersis obecne CDTI od sierpnia 2018 przyjmuje do napraw Google Pixele po wcześniejszym kontakcie z Google care.

Google Pixel 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

ja kupiłem z bestceny, opinie są różne, ale osobiście nie narzekam. Z tego co dostałem info od ich serwisu, pierwszy rok gwarancji producenta realizują gwarancję odbierając od klienta paczkę z telefonem na ich koszt (Door to door) i transportują to do serwisu autoryzowanego w kraju z którego ściągają twojego pixela w europie - niczym się Ty nie martwisz, tylko jedynie to MOŻE ale nie musi, potrwac dłużej niż standardowe 2 tygodnie. Dodatkowy rok gwarancji bestceny dają już w serwisie w Polsce, ale to po upływie tego okresu gwarancji producenta, jeśli się coś by z urządzeniem działo, funkcjonuje. Na ich korzyść działa też możliwość zwrotu urządzenia przed upływem 12 miesięcy i uzyskania rabatu od 60 do nawet 90% (jak nie ma rys na wyświetlaczu i obudowie) na zakup innego urzadzenia w sklepie bestceny. Osobiście skorzystałem i otrzymałem za Pixela 2 XL 2080zł rabatu (70% ceny bo miałem jakieś drobne ryski na wyświetlaczu) i dokładając 400zł kupiłem Pixela 3.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktos 3xl? Jak bateria? Jakieś problemy z telefonem?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o

najprędzej na xda znajdziesz odpowiedź. Z tego co czytałem to 5 - 6h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Mam problem. Wyjalem dzis z pudelka Pixela 3. Zainstalowalem aktualizacje wlacznie z kwietniowa. Mam aktualne wszystkie apki juz systemowe i wlasne po przywroceniu kopii z dysku google. Nie dziala mi mimo ustawien jak w screenie autokorekta, poprawianie bledow i podpowiedzi w pisaniu... Cholera ostatnio po pobraniu aktualizacji to zaczelo dzialac. Macie pomysl gdzie to ustawic??? Dzieki za pomoc9926ea32e97a694c008a0b42ef78918d.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Ok pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja googleboard. Nie ma tematu ;)

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz
    Napisano (edytowane)

Ja się dalej bije z myślami czy brać pixela czy może mi9 lub s10e. Muszę wymienić smartphone na dniach i problem z dostępnościa mi9 dał mi do myślenia. Wcześniej miałem wszystkie Nexusy od 4 aż po 6p i byłem mega zadowolony. 

Pytanie do posiadaczy pixela- ramki aż tak rażą w oczy? 4gb daje rady? Są tu użytkownicy czarnej 3ki? Rzeczywiście tak łatwo się rysuje? Na bestcenie jest dobra cena i się waham czy polować na mi9 czy wziąść białego lub czarnego pixela.

Pozdrawiam

Edytowane przez fudiasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Mam czarnego Pixela 3. Co do rysowania to jak się dba tak się ma. Ja mam od razu etui więc jest ok. 4 GB daje spokojnie radę, nie obciążam mocno telefonów więc raczej jestem średnim użytkownikiem. Dla mnie bajka, S8 był szybki na Pie a pixel jeszcze bardziej podniósł poprzeczkę co do szybkości działania.

Google Pixel 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi