Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Rekomendowane odpowiedzi

sukr

Według mnie jest kosa. Jutro mam dostać to etui. Według Ciebie wszystko ładnie jest spasowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sukr wedle mnie jest bardzo dobrze wszystko spasowane, material z jakiego jest etui wykonane jest troszke bardziej elastyczne dzieki czemu latwiej sie aplikuje na telefon

wszystkie otwory i czujniki sa na wierzchu prawie ze idealnie wycentrowane,optycznie telefon jakos bardzo sie nie powiekszyl, trzyma sie pewnie, a dodatkowo masa telefonu jeszcze dodaje tej pewnosci trzymania,jak dla mnie super jak na Spigena przystalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    [mention=379054]sukr[/mention] wedle mnie jest bardzo dobrze wszystko spasowane, material z jakiego jest etui wykonane jest troszke bardziej elastyczne dzieki czemu latwiej sie aplikuje na telefon
    wszystkie otwory i czujniki sa na wierzchu prawie ze idealnie wycentrowane,optycznie telefon jakos bardzo sie nie powiekszyl, trzyma sie pewnie, a dodatkowo masa telefonu jeszcze dodaje tej pewnosci trzymania,jak dla mnie super jak na Spigena przystalo
    Świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem i jutro ma być  Spigen Liquid Crystal. Dam znać jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Kiedyś miałem to na Xperii Z2. Farbuje od spodni, zolknie i widać drobinki pod etui i powiedziałem sobie, że nigdy więcej etui w opcji clear case.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    6 minut temu, sukr napisał:
    20 minut temu, atmpitbull napisał:

Kiedyś miałem to na Xperii Z2. Farbuje od spodni, zolknie i widać drobinki pod etui i powiedziałem sobie, że nigdy więcej etui w opcji clear case.

Ale ten Spigen Rugged wygląda jak tani chiński "carbon" mojej teściowej w Xiaomi 6A. Zero wyglądu telefonu. Ja osobiście kupuję, żeby mi się podobał a nie żeby zakryć cały jego wygląd. Jak zżółknie kupi się drugi.

Edytowane przez atmpitbull
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Ale ten Spigen Rugged wygląda jak tani chiński "carbon" mojej teściowej w Xiaomi 6A. Zero wyglądu telefonu. Ja osobiście kupuję, żeby mi się podobał a nie żeby zakryć cały jego wygląd. Jak zżółknie kupi się drugi.
    Kwestia indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

Czy ktoś już używa tego oryginalnego case silikonowego od Huawei? Lepszy jest od np. takiego Spigen Rugged Armor? Telefon do mnie idzie i muszę się na coś zdecydować. Do tej pory na obecnym telefonie używam tego spigena i jest ok. Chętnie zmieniłbym na inny dlatego pytam o tego "huawejowskiego"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Szczerze to ja mam od Huawei etui a czekam na Spigena. Te od Huaweia to zwykły poliwęglan który prawie w ogóle nie pogrubia telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

To chyba dobrze, że nie pogrubia. A jak z ochroną telefonu? Znalazłem jeszcze Rearth Ringke Fusion. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi