Skocz do zawartości
monik34

Lenovo Phab Plus PB1-770M przestał się uruchamiać.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Mam problem ze swoim telefonem Lenovo Phab Plus PB1-770M. Na początku trochę zaczął mi się przywieszać, był dzień że robił się cały gorący mimo, że nie był używany.

Kolejny raz telefon zawiesił się w trakcie pracy i wyłączył się , po czym nie chciał się ponownie włączyć. Zostawiłam go wyłączonego na ładowarce. Na drugi dzień załączył się po użyciu kombinacji klawiszy: włączania i przyciszania.

Zdążyłam zrzucić część danych - po czym telefon kolejny raz się wyłączył. NIestety do tej pory nie mogę go uruchomić. Tzn włącza się ale blokuje się na logo operatora LENOVO i nie chce iść dalej. Oddałam go do naprawy - usłyszałam, że wszystko w środku jest ok tzn żadne ścieżki nic się nie popaliło, powiedzieli mi, że wystarczy wgrać nowy soft i będzie ok. Ale panowie niestety mieli problem z wgraniem nowego softu. Niby wgrywali oprogramowanie ale na żadnej wersji telefon nie chciał się uruchomić. Czy ktoś miał podobny przypadek może z tym telefonem? Czy naprawa tego telefonu to aby na pewno tylko wymiana softu ? 

Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź odnośnie tematu.

Może ktoś ma taką wersję softu , na której telefon uruchomiłby się.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi