Skocz do zawartości
majek9

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kr!stov

@Smykoo

"Zajmiemy się na zasadach wyłączności naprawami gwarancyjnymi i odpłatnymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Francji."

MM w Niemczech powinien się tutaj załapać [emoji6]

Sam posiadam Pixela 3 z MM.de , jednak sprawuje się bardzo dobrze i oby tak pozostało.

Google Pixel 3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Niby tak, ale poczekajmy na odpowiedź serwisu.

Wysłane z Google Pixel XL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Reklamować możesz w media Markt.de 

Urządzenia z serii Pixel nie są oficjalnie dostępne w Polsce, więc i w Polsce nie ma serwisu Googla. Gwarancja mediamarkt.pl nie uwzględni gwarancji mediamarkt.de

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem już kiedyś na forum Pixel 2XL dowiadywałem się nawiązując kontakt z Google Support poprzez tą stronę https://support.google.com/googleplay/?p=tfn

później kontakt był już poprzez e-mail.

Gdzie między innymi dostałem info że sprawa jest prosta jeśli masz aparat zakupiony bezpośrednio przez Google Store, wtedy gwarancja jest powiązana z adresem e-mail z którego robione było zamówienie i z niego robisz zgłoszenie, jeśli sprzedawca byl retailer jak w moim przypadku status gwarancji po 2 dniach roboczych dostałem potwierdzony, ale musiałem im przesłać dowód zakupu od retailer-a ( u mnie tel kupiony w USA przez bestbuy.com), po potwierdzeniu gwarancji co ciekawe data była różna bo obowiązuje data sprzedaży z Google do retailer-a, w moim przypadku jakiś miesiąc wcześniej, potem dostałem informacje, że bez problemu gwarancja jest realizowana na terenie Europy, dostałem namiar na autoryzowane serwisy w Europie.
    Serwisem w Europie zajmuje się grupa CDTi (w PL znany jako Regeneris), nie ma ich w oficjalnej liście od Google bo nie ma u nas oficjalnej dystrybucji, sugeruje skontaktować się z nimi bezpośrednio.

c360f9a31810b3deaf1eb4f6e38b08b2.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 24.04.2019 o 18:42, mat3j861 napisał:

Reklamować możesz w media Markt.de 

Urządzenia z serii Pixel nie są oficjalnie dostępne w Polsce, więc i w Polsce nie ma serwisu Googla. Gwarancja mediamarkt.pl nie uwzględni gwarancji mediamarkt.de

a jeżeli mamy telefon zakupiony w niemieckim mediamarkt, to na podstawie samego IMEI i gwarancji producenta google nie uwzględni jego serwisu w Polsce w CTDI Regenersis?

Edytowane przez peito55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Nie wiem na ile strona jest aktualna ale nie widzę Googla jako partnera Regeneris https://www.ctdi.pl/klienci.html

W sklepie Googla też nie widzę żeby można było kupić u nas Pixela3. Polskie sklepy które sprzedają Pixela3 dają gwarancję producenta, ale wygląda to tak że ty oddajesz im telefon a oni resztę biorą na siebie czyli wysyłają np do Niemiec (tam skąd maja telefon) i gwarancja jest tam realizowana po czym telefon wraca do sklepu i potem do ciebie. 

Najszybciej - zadzwoń do Regeneris powiedz że posiadasz zakupiony Pixela3 w niemieckim media Markt i czy możesz u nich zrealizować naprawę gwarancyjną - podejrzewam że odpowiedź jaką usłyszysz Cię nie zadowoli ale próbować można. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

2 godziny temu, mat3j861 napisał:

Nie wiem na ile strona jest aktualna ale nie widzę Googla jako partnera Regeneris https://www.ctdi.pl/klienci.html

https://www.ctdi.pl/ostatnie-aktualnosci_google-pixel-3.html

Dopiero planuję zakup pixela 3 i patrząc na ceny w niemieckim media 529 euro, a w Polsce 3399zł w Komputroniku czy 3699zł x-kom.. to podziękuję dopłacać 1000zł, a mam możliwość sprowadzenia za granicy. Jedynie ta gwarancja, bo sprowadzić nie jest sztuką, ale później oddać go na gwarancje, a jak wiadomo pixel 3 ma swoje przypadłości. Jest jeszcze amazon.de, ale aktualnie jest niedostępny, jedynie firmy zewnętrzne i cena też mniej konkurencyjna.

Edytowane przez peito55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100
     https://www.ctdi.pl/ostatnie-aktualnosci_google-pixel-3.html 

Dopiero planuję zakup pixela 3 i patrząc na ceny w niemieckim media 529 euro, a w Polsce 3399zł w Komputroniku czy 3699zł x-kom.. to podziękuję dopłacać 1000zł, a mam możliwość sprowadzenia za granicy. Jedynie ta gwarancja, bo sprowadzić nie jest sztuką, ale później oddać go na gwarancje, a jak wiadomo pixel 3 ma swoje przypadłości. Jest jeszcze amazon.de, ale aktualnie jest niedostępny, jedynie firmy zewnętrzne i cena też mniej konkurencyjna.

Sam myślałem o kupnie Pixela 3. Z tą gwarancją to nie jest tak różowo u nas, kontaktowałem się z CTDI w tej sprawie i odpisali mi, że serwisują Pixele z tytułu gwarancji z niemieckiego rynku lecz zgłoszenie musi być zrobione ze strony Google, która u nas nie działa lub ze sklepu w którym był kupiony. Dlatego moim zdaniem jak kupować Pixela 3 to tylko od Amazonu, problem w tym, że od stycznia nie mieli ich w ofercie i nie wiadomo kiedy będą [emoji52] A gwarancja w przypadku Pixela 3 jest imo bardzo ważna, bo ten smartfon miał/ma sporo problemów więc ryzykować kupna od jakiegoś Janusza np. z allegro nie warto, a normalne sklepy jak x-kom mają chorą marzę. 

eS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2600 za nowego 3xl to waszym zdaniem dobra cena?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasadnicze pytanie z jaka pamięcią?

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi