Skocz do zawartości
The Big Bizkit

Huawei MediaPad T5 - Po włączeniu różnych gier przyciski działają tylko przez 5 sekund

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam! Od grudnia posiadam tablet Huawei MediaPad T5. Używam go praktycznie do wszystkiego, tj. do grania, oglądania filmów, pisania prac itd. Od lutego mam mały problem związany z graniem, mianowicie na 5 sekund zawieszają mi się przyciski. Grałem w PES'a 2019 MOBILE i początkowo myślałem, że po aktualizacji coś spiepszyli (problem pojawił się tego samego dnia co aktualizacja, dodatkowo w wersji 2018 był problem z blokowaniem się przycisku strzału i rzeczywiście wtedy okazał się to problem związany z aktualizacją gry). Czyściłem pliki cache gry, zwalniałem pamięć (było więcej wolnej pamięci niż na obrazku, ale problem i tak był) przeinstalowywałem ją, w międzyczasie oczywiście były aktualizacje gry, ale to nic nie pomagało. Dla porównania ściągnąłem FIFĘ Football i okazało się, że tam mam taki sam problem i zorientowałem się, że to być może nie są błędy aplikacji, a może coś z moim tabletem jest nie tak. Dokonałem aktualizacji systemu, ale to też nie podziałało. A wy jaki sugerujecie problem? Procesor, system, czy coś innego? NADMIENIAM, ŻE PROBLEM NIE WYSTĄPIŁ OD RAZU. 

Screenshot_20190421-135139.jpg

Edytowane przez Szymon035
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi