Skocz do zawartości
bpioter

Branding Huawei P30 Pro, w jakich sieciach?

Rekomendowane odpowiedzi

@bakus562 no własnie probojemy to ustalic :D bo jednym sie z orange pojawia jakis update - inni twierdza ze nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    [mention=230709]bpioter[/mention] To w takim razie pytanie do tych , którym wgrały się jakieś śmieci:
    [mention=329150]Gwozdek[/mention] [mention=21520]MroziQ[/mention]
    Z jakiej dystrybucji macie telefony? 
    Bo jeśli od operatora, to sprawa jasna, telefon niby z czystym softem, ale wgrywa apki operatora po wykryciu karty z macierzystej sieci. To nic nowego. 
    W Play nie mam takich przebojów. Telefon kupiony w przedsprzedaży w Play przy przedłużeniu umowy i bez żadnych śmieci od Play. Nawet podczas włączenia telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwlsqad
    1 godzinę temu, bakus562 napisał:

Wynika z tego że jak mam teraz telefon bez brandu, kupiony w X-kom i włożę kartę z Orange to z automatu telefon się "zbranduje" ? Aktualnie jestem w T-Mobile ale od maja przenoszę numer do pomarańczowych. Jeżeli faktycznie tak to wygląda to chyba zrezygnuje ze zmiany sieci.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Jeśli kupiłeś telefon z X-Kom to nic po zmianie operatora się Tobie nie dogra. Telefony kupione w wolnej sprzedaży są czyste, niezależnie od karty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj.doc
    1 godzinę temu, bakus562 napisał:

Wynika z tego że jak mam teraz telefon bez brandu, kupiony w X-kom i włożę kartę z Orange to z automatu telefon się "zbranduje" ? Aktualnie jestem w T-Mobile ale od maja przenoszę numer do pomarańczowych. Jeżeli faktycznie tak to wygląda to chyba zrezygnuje ze zmiany sieci.

Witam,

mam Huawei P30 Pro z "wolnego wybiegu" ? kupiony w Komputroniku. Kartę SIM mam z Orange. W dniu wczorajszym aktywowałem smartfona i po włożeniu karty SIM nic mi się nie wgrało, nie zbrandowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwlsqad
    Godzinę temu, bpioter napisał:

@bakus562 no własnie probojemy to ustalic :D bo jednym sie z orange pojawia jakis update - inni twierdza ze nie. 

Mam kartę ORANGE i telefon z Euro nie mam żadnych śmieci i dziwnych update'ów. Telefon czysty

Screenshot_20190427_150846_com.huawei.android.hwouc.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Czyli temat można uznać za zakończiny. Jest tak jak pisałem - niebzmieniłonsię nic, śmieć instaluje się na tel od operatora. Karta nigdy nie była i nadal nie jest powodem brandu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam kartę ORANGE i telefon z Euro nie mam żadnych śmieci i dziwnych update'ów. Telefon czysty

Screenshot_20190427_150846_com.huawei.android.hwouc.thumb.jpg.538500b0c0f828cba0d12410adc60872.jpg

Mam dokładnie taką samą wersję oprogramowania i coś tam z orange mi sie zainstalowało. Telefon mam z orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@kakarotosongo no bo telefon masz z Orange... Telefon od operatora będzie miał śmieć, telefon z wolnego wybiegu nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

Ale masz C431 czyli aktualizacje będą tak samo jak mają Ci z wolnego rynku To są tylko dodatki nie wpływają na aktualizację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam telefon z Orange i jestem w Orange i oprogramowanie mam z wolnego rynku. Nie posiadam też żadnych apek operatora.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi