Skocz do zawartości
Kacper R

[XA2 Ultra H4213] Pływający zasięg, niestabilny, większość czasu brak

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sorki że nie w temat telefonu ale nie mogę znaleźć pod mój. Ale do sedna. Mam problem z zasięgiem w moim telefonie, czasem jest czasem nie, ale zazwyczaj właśnie nie, jak gdzieś jade to wolę wziąć inny telefon starszy przez który będę dzwonić i wysyłać internet do mojego Xa2 ultra bo to jest dramat. Karta sim działa w innych telefonach więc nie jest to przez karte, inni użytkownicy sieci nie narzekają na problemy więc mój jest ewidentnie winą telefonu. Jedynie mam szybkę pękniętą ale to nie wydaje mi się problemem z tym. Może ktoś się orientuję co może być przyczyną tego albo nawet jak naprawić ten problem ? 

Edytowane przez balwanekbuli
    Proszę lepiej opisywać tematy. Poprawiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_
    W dniu 25.04.2019 o 22:45, Kacper R napisał:

Mam problem z zasięgiem w moim telefonie, czasem jest czasem nie, ale zazwyczaj właśnie nie

W dniu 25.04.2019 o 22:45, Kacper R napisał:

Karta sim działa w innych telefonach więc nie jest to przez karte, inni użytkownicy sieci nie narzekają na problemy więc mój jest ewidentnie winą telefonu

Wg mnie telefon nadaje się do serwisowania. Można chyba też spróbować sprawdzić w menu serwisowym jak wygląda zasięg i siła sygnału ale pewności nie mam czy aby na pewno ta funkcja tam jest. 

A próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne? Ten problem jest od kiedy? Upadku telefonu? Od początku? Podaj więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi