Skocz do zawartości
Artur35

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi tydzień użytkuję świetnego Mate 20X ale w przyszłym tygodniu wracam do Note 9. Cechy N9 I 20X mogłyby stworzyć telefon idealny. Może pokuszę się o porównanie w odpowiednim wątku, ale N10 na chwilę obecną to wchodzi w rachubę jako następca N9.

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viarus_

Jakikolwiek telefon z normalnym chipsetem jakim jest Snapdragon, a nie badziewie mające na pokładzie Exynosa

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam n8... czy wbijać w n9 czy lepiej p30pro? Nie brać pod uwagę rysik;-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    4 godziny temu, MichaelloEs napisał:

Mam n8... czy wbijać w n9 czy lepiej p30pro? Nie brać pod uwagę rysik;-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Jak chcesz się pytać o porównanie danego modelu telefonu zapraszam do odpowiedniego działu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko bez porównania ten wątek nie ma sensu, bo każdy ma rzucić jakiś telefon bez uzasadnienia? A uzasadnienie to już porównanie.

Wytapatalkowane na Notku dziewiątym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

Może kogoś zainteresuje nowy Samsung A80? Niestety nie posiada rysika i nie jest modelem flagowym; jednak pochodzi z najwyższego segmentu średniej półki. Wyświetlacz 6,7 cala,  pomniejszony o proporcje 19:9, ale bez notcha, 8 GB RAM, główny aparat - 40 MP i to co go wyróżnia: podczas aktywowania przedniej kamery, panel aparatu tylnego wysuwa się automatycznie i zmienia położenie na "przód". Dlatego wyświetlacz nie jest ograniczony notchem. 

Spoiler

11_GalaxyA80_allcolors_combo11-e1554897952314.thumb.jpg.5faf35182c7b312d8c9756f4fa61875d.jpg

Spoiler

samsung-galaxy-a-5.thumb.jpg.ff1d1b43b4780ea8e3e93cc4c2e99068.jpg

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że jest już raczej pewne ze Note 10 będzie miał dziurę w ekranie, za chwilę zamawiam oneplus 7 pro. Jesli przy 11 Samsung zmądrzeje to wrócimy do Nota.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

Dla mnie notch, nie jest decydujący przy wyborze urządzenia, ale rozumiem priorytety innych użytkowników. Dla mnie bardziej niepokojące są inne doniesienia - miejmy nadzieję, że nieprawdziwe. Otóż wyświetlacz Note10, miałby zmienione proporcje, na 19:9. Tego nie znoszę. Przekątna wyświetlacza ogromna, a powierzchnia operacyjna mizerna i to w kształcie pilota do telewizora. 

W świetle tych informacji, wybór następcy Note9, będzie nie lada problemem.  

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, Artur35 napisał:

notch, nie jest decydujący przy wyborze urządzenia

Owszem Notch też jestem w stanie zaakceptować. Ale tych dziur jakie zrobili w serii  S10 i chca dać N10 jakoś nie umiem przeboleć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla mnie notch, nie jest decydujący przy wyborze urządzenia, ale rozumiem priorytety innych użytkowników. Dla mnie bardziej niepokojące są inne doniesienia - miejmy nadzieję, że nieprawdziwe. Otóż wyświetlacz Note10, miałby zmienione proporcje, na 19:9. Tego nie znoszę. Przekątna wyświetlacza ogromna, a powierzchnia operacyjna mizerna i to w kształcie pilota do telewizora. 

W świetle tych informacji, wybór następcy Note9, będzie nie lada problemem.  

Dla mnie proporcje ekranu też są problemem. To się już pewnie nie wróci ale najbardziej pasowały mi proporcje 16:9 ostatecznie 17:9. Z drugiej strony pewnie i tak wszystko będzie szło właśnie w takim kierunku (vide 21:9 od Sony co jak dla mnie jest już kompletną paranoją) więc 19,5:9 w oneplus będę musiał przeboleć. Notcha i dziury w w ekranie już na pewno niż zniósłbym więc Note 10 odpada. Porównałem wymiary i oneplus ma prawie dokładnie taki sam rozmiar jak Note 9. Tyle że w oneplus to w zasadzie sam ekran:)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi