Skocz do zawartości
Artur35

Jaki smartfon po SAMSUNGU Note9?

Rekomendowane odpowiedzi

Cinekk

Jeśli kogoś interesuje współczynnik SAR to w N10+ jest najniższy - ok 0.17 W/m2. Przykładowo S10 - ponad 0.5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkodliwe promieniowanie?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ja postanowiłem zmienić radykalnie - zarówno system jak i rozmiar. Iphone 11pro jest w drodze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie....

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Ja jakoś też chętnie tym razem zamieniłbym N10+ na Iphone, hmmmm... czy dobrze to nie wiem

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_
    W dniu 28.09.2019 o 12:53, mordrek82 napisał:

Ja postanowiłem zmienić radykalnie - zarówno system jak i rozmiar. Iphone 11pro jest w drodze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie....

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Nigdy nie miałem jabłka, ale z tego co czytałem to wyjdzie, że będziesz miał związane ręce. No chyba, że Twoje użytkowanie smartfona jest powiedzmy "podstawowe". Fajnie by było, gdybyś po jakimś czasie napisał jak odczuwasz przesiadkę. Android staje się coraz bardziej zabetonowany i różnica się coraz bardziej zaciera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Po 24h z japkiem mogę coś napisać. W porównaniu do androida, iOS jest jakiś bardziej kwadratowy - funkcje dziwnie pochowane i średnio intuicyjnie dla mnie. Ale to może buc kwestia przyzwyczajenia. Zaskoczyła mnie bateria bo pierwszego dnia, walcząc dzielnie z ustawieniem wszystkiego miałem ponad 6h SOT. W większości na wifi ale jednak. W Note9 nigdy tyle nie zobaczyłem. Ciekawe co będzie dalej. Strasznie mnie wkurza to, ze do ładowania i w samochodzie tylko oryginalny kabel, a inne nie działają. Jest szybkie ladowanie, nie tak szybkie jak w Note9 ale do poziomu 70-80% jest bardzo dobrze. Ładowarka z zestawu nie ma USB tylko jakieś inne wejście , przez co pasuje tylko ten kabel. Masakra. W samym użytkowaniu iPhone działa bez zarzutu, szybko i sprawnie. W jednej sytuacji zrobił się dość ciepły w sumie bez powodu, ale to było raz. Aparat uruchomiłem i tyle - za wcześnie żeby coś wielkiego napisać. Mam wersje 256GB więc na brak pamięci nie narzekam. Dzwonek kupiłem za 3,99 - ale to wiedziałem. Generalnie jest ok, ale trzeba zmienić sporo nawyków.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi