Skocz do zawartości
waldemark70

[APP] LG G8 ThinQ Live Wallpapers - animowane tapety z LG G8

Rekomendowane odpowiedzi

LG G8 posiada 6 animowanych tapet, które kilka dni temu pojawiły się w internecie.  Wszystkie działają na G7. Animacje są uruchamiane podczas odblokowywania urządzenia, a animacja trwa tyko kilka sekund.

Pobieramy plik zip, rozpakowujemy i instalujemy apk :https://drive.google.com/file/d/1RhWAW-_ksnAcI3Gjx6ICjW2X45gq0W86/view

Aby ustawić animowaną tapetę wybieramy Ustawienia>Wyświetlacz>Ekran główny>Tapeta>Moje tapety>po rozwinięciu się wszystkich tapet (w moim przypadku po tapnięciu na tapetę z liczbą 23), przechodzimy na dół i wybieramy Animowane tapety. Za pierwszym razem proponuję ustawić tapetę animowaną na ekranie głównym i ekranie blokady, wtedy najlepiej się prezentują.

Spoiler

Screenshot_2019-05-08-10-43-56.thumb.png.ce69fd648ac87a0e5d3461e36cd6db22.pngScreenshot_2019-05-08-10-44-26.thumb.png.d0e9b450a6d2a824c5980454be607d7c.png

Dostępne są również do pobrania statyczne, stockowe tapety z G8: https://drive.google.com/file/d/1b_fmtu3NRksjZ6nMdDI_HQJQHvyXaB6D/view

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Fajne te tapety, zainstalowałem u siebie na V30, mam wybraną Black Opal i tylko jedno delikatnie mi przeszkadza, te gwiazdki, bo ekran wygląda przez nie na brudny albo wypalony :) Ale polecam, jak ktoś chce trochę sobie ożywić ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi