Skocz do zawartości
Bartus Wolniaczyk

Zamienniki kabla USB C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Czy ktoś orientuje się jakie kable kupić, conajmniej 2m, żeby obsługiwały dobrze ta ładowarkę sieciowa 40w, moje stare kabelki niestety nie ładują SuperChargem. Wystarczą zwykle 5A. Da ktoś jakieś fajne 2m na allegro? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Witam, 
    Czy ktoś orientuje się jakie kable kupić, conajmniej 2m, żeby obsługiwały dobrze ta ładowarkę sieciowa 40w, moje stare kabelki niestety nie ładują SuperChargem. Wystarczą zwykle 5A. Da ktoś jakieś fajne 2m na allegro? 
    Blitzwolf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, sukr napisał:
    14 minut temu, Bartus Wolniaczyk napisał:
    Witam, 
    Czy ktoś orientuje się jakie kable kupić, conajmniej 2m, żeby obsługiwały dobrze ta ładowarkę sieciowa 40w, moje stare kabelki niestety nie ładują SuperChargem. Wystarczą zwykle 5A. Da ktoś jakieś fajne 2m na allegro

Pokaż więcej  

Blitzwolf.

Masz konkretnie jakiś model, bo po prostu nie jestem pewny czy każdy kabelek będzie obsługiwał SuperCharge 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Masz konkretnie jakiś model, bo po prostu nie jestem pewny czy każdy kabelek będzie obsługiwał SuperCharge 
    Wchodząc na ich stronę masz każdy kabel opisany. Mogę później sprawdzić jakie sam posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronce blitzwolfa znalazłem tylko 3A kable, a te chyba nie obsługują suoercharga 40w czy się mylę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

Podłączę się, ale z pytaniem o krótszy kabel, 0,8-1m. Cos, co w pełni będzie wspierało prędkość ładowania dołączonej do telefonu ładowarki.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

znalazlem cos takiego niby 5A wiec teoretycznie powinien wspierac szybkie ladowanie

https://allegro.pl/oferta/baseus-kabel-usb-type-c-huawei-supercharge-5a-2m-7831675791

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych kabelkow zamówiłem właśnie z baseusa 5a i czekam, bo nie mieli na stanie, jak dojdą to dam znać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

Kabel do ładowania - nie chcę raczej zmieniać tej ładowarki 2.1 A (jeśli będzie oczywiście wystarczająca, żeby dostarczyć dostatecznie dużo energii w czasie jazdy do P30 pro), dlatego nie potrzebuję kabla 5A. Upatrzyłem na allegro kabel o idealnej dla mnie długości 1,2 m marki TTEC za 25 PLN. Według specyfikacji na stronie allegro, obsługuje standardy ładowania do QC4.0 włącznie. Znacie tą markę, można spokojnie brać? (wiem, że są pewniejsze zamienniki 1m, ale taka długość może być trochę za mała). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi