Skocz do zawartości
Jacek6663

note 9 Note 9 brzęczy i wibruje, gdy używam 2x zoomu.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też oddałem do serwisu Samsunga,  mi powiedzieli że znają tą usterkę i że trzeba wymienić moduł aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie wymiana modułu aparatu i po sprawie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

A mam pytanie- jest to jakaś wada która sama wychodzi po pewnym czasie czy po prostu od początku jest to spowodowane przez wadliwe moduły i prędzej czy później dopadnie każdego?

Mam swój egzemplarz od listopada i zoom do tej pory działa gładko choć aparatu nie używam zbyt często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

Wada wychodzi po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na infolinii powiedzieli mi, ze problemem jest to, ze oprogramowanie z androida 9 nie dogaduje sie poprawnie z modulem aparatu i dlatego trzeba wymienic na nowy juz w pelni kompatybilny. Ponoć na Oreo ten problem nie wystepuje

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

No właśnie, bo jakoś mnie to zastanawiało. Czemu u niektórych, po przejściu do Pie, padały aparaty.
    Jestem ciekaw, gdy dojdzie do andka 10, i czy przypadkiem nie powstanie ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

To dobrze wiedzieć. Ja cały czas siedzę na Oreo i jakoś mnie nie ciągnie do Pie. Teraz doszedł kolejny powód aby się nie spieszyć bo jakoś nie widzi mi się aby rozklejali telefon jak nie jest to konieczne i poza tym jest wszystko sprawne. A po wymianie modułu jest jakaś poprawa w zdjęciach czy nic takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Na infolinii powiedzieli mi, ze problemem jest to, ze oprogramowanie z androida 9 nie dogaduje sie poprawnie z modulem aparatu i dlatego trzeba wymienic na nowy juz w pelni kompatybilny.

Czyli co? Mam uwierzyć, że Samsungowi łatwiej (i taniej) jest rozbierać telefon i wymienić moduł aparatu niż dopracować oprogramowanie? Przecież to jakieś bzdury są. Tym bardziej, że nie jest to wada we wszystkich telefonach na Pie. Są to przypadki sporadyczne. Wyjątek, a nie reguła. Sam mam andka 9 od samego początku i zero problemów z aparatem. Nie pojmuję takiego tłumaczenia i spuszczam je w kiblu. Problem (moim zdaniem) jest tylko i wyłącznie w wadliwych modułach które są montowane w niektórych telefonach. Mają lub mieli schrzanioną partię i zamiast ją przetestować, to ładowali jak leci. A teraz zamiast się do tego przyznać i przeprosić, to każą niewolnikowi na infolini łgać i piep...yć glupoty.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 1.09.2019 o 19:47, don_browaro napisał:

Na infolinii powiedzieli mi, ze problemem jest to, ze oprogramowanie z androida 9 nie dogaduje sie poprawnie z modulem aparatu i dlatego trzeba wymienic na nowy juz w pelni kompatybilny. Ponoć na Oreo ten problem nie wystepuje

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Jakby tak było to by było pełno zgłoszeń w tej sprawie , krótko pisząc była by aferka :-) ,  a jak widzisz kilka osób pisze w tym temacie ,  a gdzie tysiąc innych osób co mają ten telefon  ? co wszyscy na androidzie 8 siedzą ?

Mi już wymienili moduł aparatu i wszystko jest w porządku. Powiedzieli mi w serwisie że to taka partia wyszła telefonów , a tak pozatym powiedzieli że na Nota 9 jest bardzo mało zgłoszeń serwisowych że to solidny smartfon. 

To że ktoś pracuje na infolini nie znaczy że powie ci wszystko prawidłowo, tak samo jest z tymi doradcami w marketach z elektroniką. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.08.2019 o 05:19, Jacek6663 napisał:

Dokładnie wymiana modułu aparatu i po sprawie 

Miałem to samo w moim note 9, po ostatniej aktualizacji z 01.09.2019 aparat pracuje normalnie przy zoomie x2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi