Skocz do zawartości
piotrzet23

[Xperia 1] Startuje przedsprzedaż w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

@thunderbolt

Wygląd to kwestia gustu ja widzę po prostu to samo co już było. A mnie to odpowiada wszystkie potrzebne funkcje są i nie jest załadowana bzdetami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xperii jeszcze nie miałem, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Na razie dostałem lakoniczna odpowiedz ze sklepu Sony o braku wiedzy na temat sprzedaży w sklepach ale ze mogę sobie kupić inna Xperie

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo jeszcze nie ma żadnych informacji to co ci mieli powiedzieć? Że wejdzie jutro do sprzedaży czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mniej więcej. Na yt gość z Sony Polska jakiś czas temu potwierdzał że już ja dniach, początkiem czerwca zatem spodziewałem się jakiejś informacji. 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez balwanekbuli
    Wycięto zaczepki osobiste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@thunderbolt NIe jestem w temacie czy jest już po premierze. Bo nie śledzę tego tematu. Główna siedziba Sony możliwe, żę ma taką informacje. oddział w PL być może też. Ale są to informacje korporacyjne i niestety póki nie zostaną oficjalnie ogłoszone, to takim szarakom jak my nikt ich nie udzieli.
    Jeszcze jak byś był człowiekiem z branży to może być miał dostęp do pewnych informacji.

Notatka Moderatora: balwanekbuli

Dodatkowo:
    PROSZĘ O SKOŃCZENIE WYCIECZEK OSOBISTYCH!!!
    TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH W TYM TEMACIE!!!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Nikt oficjalnej ceny, ani daty premiery nie podał i trudno liczyć, że ktoś poda przed oficjalną informacją prasową. Jedynie wszystko to przypuszczenia i to co można przeczytać w necie. Według konsultantów T-Mobile wysyłka zacznie się na dniach ale konkretnej daty nie podają. W UK sprzedaż startuje jutro w DE ma podobno 4 czerwca, a więc pewnie podobnie i u nas. Przedsprzedaży zatem żadnej nie będzie. Tylko od razu sprzedaż. I to się pokrywa z moimi przypuszczeniami. Słuchawki będą pewnie dawane w cenie promocyjnej w niektórych kanałach sprzedaży, a sam telefon z tego co przypuszczam będzie kosztował 3999. Tak wychodzi z cenników Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Oglądałem kilka dni temu jakiś unboxing na YT w USA z ciekawości, jak tam Sony sobie radzi i w sumie byłym skłonny powrócić do nich, po kilku latach rozłąki:)

Jednak zakupy już niedawno zrobiłem, więc nie ma szans obecnie na zmianę, jednak to, co mnie zaciekawiło, to aparat stworzony z działem Sony Alpha. Martwi mnie natomiast bateria, oraz długość tego telefonu.

Poczekamy do premiery i zobaczymy a w przyszłości kto wie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

Dzwoniła do mnie wczoraj konsultantka z sieci T-Mobile i zaproponowała mi Xperie 1 z głośnikiem bezprzewodowym - Sony SRS-XB30 na przedłużenie umowy, jak zapytałem kiedy Xperia 1 będzie na magazynach to powiedziała mi, że na dniach i że telefon prawdopodobnie otrzymam w następnym tygodniu.

Ktoś od Sony mówił na filmiku, że z początkiem czerwca ruszy przedsprzedaż Xperii 1 i raczej tak będzie. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ImageX7

Pytałeś o Sony? Czy tak ci zaproponowała? 

Taki był pierwotny termin jednak były podobno jakieś obsuwy i miał się opóźnić. Jednak widać jest po staremu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

@piotrzet23  Pytałem o Sony Xperie 1, ona mi jej nie proponowała w ogóle, dopiero jak sam zapytałem o ten model. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi