Skocz do zawartości
mixmax88

Asus Zenfone 6 2019. Opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już u mnie jest. Po pierwszych chwilach mogę powiedzieć, iż jest to udana przesiadka z 5Z. Aparat działa płynniej, więcej ustawień. Jakość zdjęć nocnych jest słada w porównaniu do 5Z. Dźwięk na głośnikach delikatnie lepszy. Ekran przyjemniejszy dla oka ale nie ma dużej różnicy. Czytnik linii papilarnych jest szybszy i to nawet z delikatnie wilgotnymi palcami.

P_20190525_101936.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj też jest oszukane stereo i ten górny głośnik jest tylko dla wysokich tonów? Jak z jakością fotek z szerokiego kąta? Nie są już tak żenująco słabe jak w 5Z?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stereo jest, ale na zasadzie jak w 5Z. Górny głośnik gra ciszej i tylko wysokie tony. Szeroki kąt jest lepszy. Brak beczkowania na zdjęciach. Od rana jest aktualizacja do pobrania min. Nowego aparatu, ale nie da rady, nie pobiera. Wieczorem wrzucę na google dysk fotki z porównania 5Z i 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mixmax88 Jak testy baterii? Jak to zrobiłeś, że już jest u Ciebie? :) Mi napisali, że wysyłka dopiero 11.06.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem bezpośrednio po premierze online. Mi napisali że wysyłka dopiero po 25.05 a już 24 był u mnie. Szedł z Holandii 2 dni UPS. Bateria jest b. dobra w porównaniu do 5Z. Po jednym dniu trudno ocenić, ale w trakcie "zabawy" ok 8% na 1h włączonego ekranu idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest szansa nawet na 9 godzin SOT! Przesiadam się z note 8 gdzie najbardziej dobija mnie bateria. Stwierdziłem, że dam szansę asus-owi. Folii w standardzie nie ma naklejonej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jest spora szansa. Folii nie ma, ale zakupiłem w Media Markt za 99zl folie która docieli na wymiar z OPPO Reno bo do Asusa jeszcze nie mieli wzorów. Wyszło to lepiej niż dobrze. Gwarancja 5 lat. Teraz 82% baterii i 2,5h ekranu. Ekran na auto, ciemny motyw. 

Screenshot_20190526-011848851.jpg
    Bardzo mało profesjonalne porównanie. Dodam od siebie, iż jest nowa aktualizacja poprawiajaca zdjecia w nocy i HDR+ ale nie mogę jej pobrać.

https://drive.google.com/drive/folders/18KdgeWMjYvpFkM_vhGVxfqdE5I4IrH1E

Spoiler

Screenshot_20190526-094739473.jpg

Edytowane przez mixmax88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł z folią. Nie mogę się doczekać asusa. 05.06 wyjeżdżam na 3 tygodnie i będzie sobie leżał w domu niestety jeżeli nie wyślą go wcześniej niżeli jest napisane na stronie.. Jeżeli nie możesz pobrać to spróbuj uruchomić ponownie telefon albo zobaczyć czy jest plik do pobrania ze strony asus.com?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z doświadczeniem z 5Z wszystkie sposoby już zrobione. Żadnego efektu. Brak na stronie pliku do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rób Proszę screeny z podsumowaniem pracy na baterii. Zobaczymy jak to na świeżym nie ułożonym telefonie wygląda. Będziesz pisał do technicznych z asusa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi