Skocz do zawartości
Gwozdek

Asus Zenfone 6. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Tutaj można się pochwalić, jakie statystki osiągacie na jednym ładowaniu, doradzić coś lub zapytać, jak można wydłużyć czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

96 -> 16 %, koniec dość intensywnego testu. Myślę, że przy odrobinie kombinowania i odpalenia czasem trybu oszczędzania energii da się wyciągnąć spokojnie 14h SOT na pełnym ładowaniu.

Screenshot_20190903-031052038.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Trochę inny test - nieco ponad 7 godzin słuchania muzyki przez głośniki na prawie maksymalnej głośności przy wyłączonym ekranie, do tego około 6 godzin czystego SOT (te 7 godzin Spotify przy wyłączonym ekranie, zakładam że spędziłem 20 minut na przełączaniu playlist co jakiś czas).

94 -> 11 % w 42 godziny.

Screenshot_20190916-182642004.jpg

Edytowane przez VenomSnake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Trochę inny test - nieco ponad 7 godzin słuchania muzyki przez głośniki na prawie maksymalnej głośności przy wyłączonym ekranie, do tego około 6 godzin czystego SOT (te 7 godzin Spotify przy wyłączonym ekranie, zakładam że spędziłem 20 minut na przełączaniu playlist co jakiś czas).
    94 -> 11 % w 42 godziny.
    Screenshot_20190916-182642004.thumb.jpg.4e7aa2469fa61adf94b403ca44d9eabe.jpg
    A ile sot przy normalnym dniu na lte i przy częstym przeglądaniu społeczności fb instagram yt ? :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tofik1993 o FB i Instagramie się nie wypowiem, bo po prostu ich nie używam. Ciężko też by mi było zrobić test 100 -> ~10 % baterii przy samym LTE, bo jednak częściej jest to WiFi. Z osobistego doświadczenia myślę, że 8-9h używania Youtube Vanced przy LTE jest na spokojnie do wyciągnięcia. W każdym razie musiałbyś niesamowicie katować telefon, by rozładować go w ciągu jednego dnia. Ja ładuję zazwyczaj co drugi lub trzeci dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem większy nacisk położyłem na filmy i filmiki. MX Player na głośnikach, YouTube na słuchawkach. Poza tym między innymi ~30 minut rozmów przez telefon na wyłączonym ekranie, kilkanaście minut na Spotify i ogólne przeglądanie internetu. Jasność ustawiona manualnie na około 80 %.

Screenshot_20190925-215612005.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    Tym razem większy nacisk położyłem na filmy i filmiki. MX Player na głośnikach, YouTube na słuchawkach. Poza tym między innymi ~30 minut rozmów przez telefon na wyłączonym ekranie, kilkanaście minut na Spotify i ogólne przeglądanie internetu. Jasność ustawiona manualnie na około 80 %.
    Screenshot_20190925-215612005.thumb.jpg.a4d5a6072bbbb969c3daf55e59801b49.jpg
    Szok...gratuluję:D

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi