Skocz do zawartości
Gwozdek

Asus Zenfone 6. Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik1993
    Wifi czy do bts?

Wysłane z mojego ASUS_I01WD przy użyciu Tapatalka

Bts chodzi mi o zasięg sieci operatora ? w mojej okolicy jest kiepsko i liczy się każda kreska :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tofik1993 Nigdy nie miałem tak dobrego zasięgu (T-Mobile). W mieście (Gdyni) praktycznie cały czas 5/5 kresek. Antena tu musi być świetna, nawet w domu na Wi-Fi mam 3-4/5 kresek w miejscach, gdzie laptop i poprzednie telefony gubią zasięg.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jimo

Pod granica PL/UA t-mob już gorzej ;) jakieś 2km od Korczowej.

Wysłane z mojego ASUS_I01WD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    @Tofik1993 Nigdy nie miałem tak dobrego zasięgu (T-Mobile). W mieście (Gdyni) praktycznie cały czas 5/5 kresek. Antena tu musi być świetna, nawet w domu na Wi-Fi mam 3-4/5 kresek w miejscach, gdzie laptop i poprzednie telefony gubią zasięg.
    Czyli wychodzi na to że dobre anteny asus stosuje i zapewne to samo trafi do rog phone 2 :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sprawa z wadliwymi płytami głównymi ? Można spokojnie kupować telefon w xkom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poświęciłem odrobinę uwagi temu tematowi, spora liczba zgłoszeń na ten temat na forach międzynarodowych pochodzi z Indii, a w Polsce chodziło raczej o wcześnie wyprodukowane egzemplarze. Myślę, że te nowsze już nie będą dotknięte problemem, a w razie czego tak czy siak masz gwarancję i prawo do zwrotu produktu w ciągu 2 tygodni. Niektórzy sugerują sprawdzenie swojego egzemplarza przy pomocy któregoś z benchmarków. Jeśli wyłączy się w trakcie, to wadliwa płyta główna jest prawdopodobna.

@Krzycho_89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zauważyliście że zenfone 6 ma cichy głośnik rozmów? Na 5z bez problemu rozmawiałem w fabryce że stoperami w uszach. W żenfonie 6 mając na Max ustawione po prostu słychać cicho. Kumpel też ma 6 i też mówi że dość cicho. Jakie są u was wrażenia? Pisałem do supportu. Może wypuszcza jakąś łatkę albo coś. 

Dajcie znać. A. Może po prostu mnie i znajomemu trafiły się wadliwe sztuki. Głośnik działa. Ale. Cicho. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Wojtek Kazubowski napisał:

Witam. Zauważyliście że zenfone 6 ma cichy głośnik rozmów? Na 5z bez problemu rozmawiałem w fabryce że stoperami w uszach. W żenfonie 6 mając na Max ustawione po prostu słychać cicho. Kumpel też ma 6 i też mówi że dość cicho. Jakie są u was wrażenia? Pisałem do supportu. Może wypuszcza jakąś łatkę albo coś. 

Dajcie znać. A. Może po prostu mnie i znajomemu trafiły się wadliwe sztuki. Głośnik działa. Ale. Cicho. 

U mnie było to samo na androidzie 9. Na wersji beta 10 jest lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi