Skocz do zawartości
Superbiker

Samsung Galaxy Note 5 N920F. Czy można wgrać nowszego Androida?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

WITAM! 

Mam pewien problem z moim Note 5. Zakupiłem go tydzień temu z Androidem 6.0 i ciekawi mnie czy jest opcja wrzucenia na niego nowszego Adnka.  Jest to wersja N920F. Po włączeniu Note'a w tryb download, jego model wyświetla się jako N920A. W aplikacji Phone INFO wyświetla model jako N920F, a wersję Bootloadera jako: N920AUCS4CPK1. No i teraz pytanie, czy to wersja F z wgranym softem od wersji A? Chyba, że coś innego jest pokombinowane...W telefonie normalnie podczas konfiguracji można wybrać język polski i tak dalej, choć nie wszystko jest przetłumaczone na nasz ojczysty język. No i teraz pytanko, czy istnieje opcja wgrania na to cudo jakiegoś stocka 7.0 żeby pozstał język polski? Czy będzie trzeba rootować i jakiegoś customa szukać? Z góry dziękuję za pomoc! 

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Kolego wersji N920F nigdy nie było, ponieważ ten telefon nie jest dystrybuowany w UE.

Koledzy z forum mają wersję N920C.

Ty masz wersje N920A z sieci AT&T

Możesz spróbowac wgrac soft 7.0 od wersji N920C, ale nie wiem czy sie da.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note-5/SM-N920C/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ten mój teoretycznie pochodzi z Emiratów i na klapce z tyłu modelowo widnieje N920F. Czyli spokojnie mogę wgrywać na niego softy z wersji A? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to faktycznie N920A... Jest opcja zrobienia z nim czegokolwiek (oprócz MoreLocale)  aby wgrać język polski? Wyczytałem, że te wersje mają zablokowany bootloader...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi