Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gesty na plus chociaż ograniczają działanie niektórych aplikacji na androidzie. Ciemny motyw... fajnie, że jest, szkoda, że nie w każdej aplikacji włącza się automatycznie jak np. wiadomości. Zabrakło w androidzie 10 wbudowanego nagrywania ekranu.

Ogólnie zawiodłem się na google, kupując pixela z androidem 9 oczekiwałem od 10 naprawdę wiele, a dostałem minimum :(

Edytowane przez peito55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    2 godziny temu, peito55 napisał:

Ciemny motyw... fajnie, że jest, szkoda, że nie w każdej aplikacji włącza się automatycznie jak np. wiadomości.

Niemożliwe, u mnie na starym P2XL w wiadomościach ciemno ja w ... nocy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ale trzeba to włączyć manualnie w ustawieniach, po przejściu w tryb oszczędzania energii albo włączenia trybu ciemnego wiadomości pozostają "białe";

dlaczego po nagraniu filmu tylną kamerą w rozdzielczości 1080p film ten jest w 30fps?
    ps. tak mam zaznaczone "automatyczna liczba klatek" w aparacie

Screenshot_20190907-154200.pngScreenshot_20190907-154338.png

Edytowane przez peito55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    13 minut temu, peito55 napisał:

ale trzeba to włączyć manualnie w ustawieniach, po przejściu w tryb oszczędzania energii albo włączenia trybu ciemnego wiadomości pozostają "białe

Nieprawda. Przełączył mi się właśnie w tryb oszczędzania, wyłączyłem ręcznie i jest ciemno. włączyłem i też jest ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do klatek co temat znowu świeży, na xda też się zastawiają czemu 1080p jest w 30 klatkach. Ja ustawiłem i tak 4k skoro klatek nie można zwiększyć. Mega dziwne że PIxel 3 nie wspiera 4k 60 klatek. Jako że zdjęcia robi dobre tak w kręceniu filmów iPhone zamiata.

Co do ciemnego motywu nadal nie jest on w pełni wspierany. Tyle trzeba było na to czekać a mimo wszystko nie jest on pełny. Tak samo moment przejścia w tryb oszczędzania zamyka czasem proces który mamy aktualnie używany. Trochę frustrujące jako że czasem tracę zapis przez to.

No i nadal nie czaję dlaczego nie ma nowych tapet? xD iPhony jakoś je dostają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 7.09.2019 o 15:41, peito55 napisał:

ale trzeba to włączyć manualnie w ustawieniach, po przejściu w tryb oszczędzania energii albo włączenia trybu ciemnego wiadomości pozostają "białe";

dlaczego po nagraniu filmu tylną kamerą w rozdzielczości 1080p film ten jest w 30fps?
    ps. tak mam zaznaczone "automatyczna liczba klatek" w aparacie

Screenshot_20190907-154200.pngScreenshot_20190907-154338.png

Ilość klatek jest uzależniona od warunków oświetlenia. Jeśli zależy Ci na stałych 60fps bez względu na warunki oświetleniowe to trzeba się poratować google camera zmodyfikowana przez cstark27 z xda. Obecna wersja to PX 1.1

dodana zawartość

W dniu 8.09.2019 o 11:17, Bialy12 napisał:

co do klatek co temat znowu świeży, na xda też się zastawiają czemu 1080p jest w 30 klatkach. Ja ustawiłem i tak 4k skoro klatek nie można zwiększyć. Mega dziwne że PIxel 3 nie wspiera 4k 60 klatek. Jako że zdjęcia robi dobre tak w kręceniu filmów iPhone zamiata.

Skoro o wiele słabsze telefony wykorzystujące ten sam sensor IMX363 potrafią nagrać 4k60fps to sam się swego czasu nad tym zastanawiałem i kilka rzeczy przyszło mi do głowy :) 

4k60fps zajmuje dużo miejsca a ze pixele 3,3xl maja nielimitowane miejsce w chmurze google zdjecia to mógł to też być dodatkowy argument zeby w ogóle nie opracowywać sterowników dla pixela pod ten tryb,  + kultura pracy, chłodniejszy telefon,zywotnosc baterii,nie kompatybilny z fuze stabilisation czy jak tam google to zwie. Streaming przez chromcasta tez mogl byc problematyczny ( mam na myśli kompatybilność ) i w koncu sobie darowali ten tryb.

4k60fps fajny tryb tylko że bez EIS oparty na samym OIS mija się z celem, no chyba że ktos ma gimbala.... Miałem to w iphonie X dawno temu, wróciłem do 4k30fps po nagraniu kilku filmów. Tak więc jakoś mnie to nie boli :)

Edytowane przez woojtekn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy jest mozliwosc ustawienia aby motyw klawiatury zmienial sie z bialego na czarny w momencie wlaczenia oszczedzenia baterii/ciemnego motywu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też tego szukałem i potrzebuje.

Chyba musi wyjść aktualizacja gboarda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automatycznie jeszcze nie ale na stałe po prostu zmieniając motyw na ciemny 701d3b472e421acc05ba14009a36fef7.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi