Skocz do zawartości
piotrzet23

[Xperia 1] Pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość rozmów i zasięg sieci to teraz bardziej zależy od operatora niż od telefonu. Zresztą Xperie nigdy nie miały z tym problemu. WiFi tak jak mówię większe prędkości zasieg do XZ3 podobny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda narzekają na słaby sygnał. Tam też chwalą baterię, natomiast nieantyfan miał coś ok 3.5h sot także fatalnie. Ogólnie sporo braków jak za tą cenę, brak indukcji, słabo działający czytnik, średni aparat:/

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten słaby aparat w Sony to stereotyp krążący w wypowiedziach, widzę.co do baterii to widziałem inny 2x większy sot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również taki widziałem na xda, czekam co tutaj powiedzą użytkownicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@thunderbolt

Każdy telefon flagowy ma wady. Niestety nie ma nic idealnego. Co do aparatu to wszyscy powtarzają to jak mantra, że jest słaby a to nieprawda i tak samo było we wcześniejszych modelach.

@kris555777

Bateria to zależy co się robi. Większość testów pokazuje, że bateria jest lepsza niż w XZ3 i ja również to widzę u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

https://forum.xda-developers.com/xperia-1/review/screen-time-t3904688/page3

Lepsze wyniki wydajności bakterii niż ja wyciągam na swojej xz2, może porównywalne gdy swoją brałem już ponad rok temu uwzględniając nieco mniejszą pojemność.Jest opinia iż te 3300 mah to ekwiwalent 4000 u innych producentów.Podzielam to zdanie jako były użytkownik redmi note 4 od xiaomi

Edytowane przez kris555777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieantyfan mocno zjechał ten telefon wg mnie. Poczekam na wasze opinie i zdecyduje czy brac xperie 1 czy czekac na note 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria na pewno nie jest taka zła jak powiedział to widać po innych testach. Zresztą sam to widzę jak jest w porówaniu do XZ3. To jest właśnie tak jak Sony nie płaci za recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego nie ma co się sugerować opiniami jutuberów i innych redaktorów. Tylko prawdziwi użytkownicy. Piotrek jak z ergonomią i komfortem użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mówię na razie nie używam tego telefonu bo nie mam etui. Jeśli chodzi o trzymanie w pionie nie ma problemu telefon jest odpowiednio wyważony dobrze leży w dłoni. Do góry ekranu wiadomo że nie ma szans dostać. No ale wiadomo że każdy będzie miał inne odczucia bo każdy ma innej wielkości dłonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi