Skocz do zawartości
folusek

[PIE 9.0] S10+ [G975F] G975FXXU3ASIG_G975FOXM3ASIE_XEO [XEO Polska][25.09.2019]

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mateusz1807 napisał:

Nie do końca prawda :P Czyste też nie mają 4x XEO

Ja tam mam

Screenshot_20191003-162205_Settings.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    32 minuty temu, piotr_szab15 napisał:

Ja tam mam

ja tez mam, już nie pierwszy raz spece na forum twierdzą że jeśli u nich czegoś nie ma to niemożliwe żeby miał to ktoś inny ¯\_(ツ)_/¯

72123020_413162852720104_7126188842507304960_n.jpg

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    3 godziny temu, maniek909 napisał:

ja tez mam, już nie pierwszy raz spece na forum twierdzą że jeśli u nich czegoś nie ma to niemożliwe żeby miał to ktoś inny ¯\_(ツ)_/¯

72123020_413162852720104_7126188842507304960_n.jpg

Widzisz kolego nie do końca masz rację.  To ze w telefonie Ci pokazuje że masz czysty XEO nie świadczy że masz taki sam XEO jak to było przed S10 . Mi w ustawieniach telefonu też pokazuje 4xXEO bo kupiłem go z wolnej dystrybucji ale tym co zrobią debrand nie będzie pokazywać 4xXEO . Przed S10 po zrobieniu debrandu pokazywalo zawsze tylko XEO,  od S10 pokazuje w ostatnim jaki był pierwotny rom na telefonie w dniu zakupu . 

A z ciekawości sprawdź programem PhoneINFO i przekonaj się czy aby na 100% masz rom czyste XEO . Bo ja tam specem żadnym nie jestem ale mogę w ciemno stwierdzić że CSC oprogramowania nie będziesz miał XEO jak to było przed S10. Samsung nie wydaje teraz romow na poszczególne CSC tylko paczki romow multi regionalnych . 

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk
    18 minut temu, sroczkin napisał:

Przed S10 po zrobieniu debrandu pokazywalo zawsze tylko XEO,  od S10 pokazuje w ostatnim jaki był pierwotny rom na telefonie w dniu zakupu . 

No nie masz racji... zajrzyj do wątku o debrandzie do działu S9+, to zobaczysz, że pokazuje tak samo jak w S10+.... zawsze też w S9 jest np.  XEO/XEO/XEO/TPH.

dodana zawartość

Zajrzyj np. do poniższego wątku do postu np. #801..

https://forum.android.com.pl/topic/335517-samsung-galaxy-s9s9-debranding/page/81/#comments

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon jest z oficjalnej polskiej dystrybucji, kupiony w przedsprzedaży w x-kom. W ustawieniach pokaże 4x xeo ale w phone info jest xef

Spoiler

Screenshot_20191003-214537_Settings.thumb.jpg.a6f8e8914931a63593875f03186bda6b.jpgScreenshot_20191003-214520.thumb.jpg.324e9899dc8506be1f57c7fa9e19c6c6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Te Pfone Info działa jak chce, dlatego już dawno go nie używam..

TT | S10+

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

@jarmk Ja przeszedłem z S8+ na S10 i myślałem że to właśnie od S10 samsung pozmienial w oznaczeniach swoich romow . Tak wiec przyznaję się do błędu bo nie wiedziałem że w S9 już tak też mieli pozmieniane . Ale do PhoneInfo to raczej się nie zgodzę bo używam to od S7Edge i jak dla mnie działa bez zmian . 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    17 godzin temu, mateusz1807 napisał:

Mój telefon jest z oficjalnej polskiej dystrybucji, kupiony w przedsprzedaży w x-kom. W ustawieniach pokaże 4x xeo ale w phone info jest xef

I co z tego? Phone Info to się nadaje od S7 niżej. Ja swój S9+ (4xXEO) też mam z wolej sprzedaży (RTV) i u mnie P.info pokazuje XEU a u kogoś innego na tym forum widziałem jak ma DBT więc...Radzę Wam ten Wietnamski gniot odinstalować bo strasznie Wam miesza w kodach CSC. Tak samo go nie używam, tak jak @jarmk i polecam uninstall. Ps: wejdź do tej aplikacji i zobacz parametry Aparat. Poprawne?

Ja już pisałem i się powtórzę raz jeszcze. Tu się teraz patrzy:

Pierwsza linika: odpowiada za przyszłe aktualizacje OTA. Dalej, linijka trzecia: widzimy kody CSC. Pierwsza: obecnie ustawiony region. Dwie kolejne: karty SIM 1 i 2. Ostatnia czwarta: pochodzenie telefonu. Stary wyjadacz Samsunga już wie o co chodzi ?

Spoiler

43A7AACA-045D-4A87-8C50-81C792B0CE60.jpeg.f07dabbe4d0ceb722b187b70faa15e73.jpeg

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.10.2019 o 15:12, Wincenty napisał:

Nie. Coś poszło nie tak. W środku siedzi Polska karta?. Tak? To reset do fabryki i jeszcze raz, telefon uruchomi się jeszcze raz w celu poprawnej obsługi i ustawi poprawny CSC czyli XEO. 

Ręce opadają. Może się poucz trochę. Po co koledze mącisz? Będzie miał aktualizacje na XEF czyli Francja. Patrz pierwsze CSC jest tam XEF a to oznacza aktualizacje OTA na France ?

Prośba. Dodawajcie screeny z Wersja opr. dost. Usług będzie nam łatwiej Wam pomagać i szybciej ?

Galaxy S9+

Sprawa wyjaśniona porawki z września 1.09.2019 zarówno na Francje ( XEF ) jak i Polske ( XEO ) mają identyczny PDA G975FXXU3ASIG jak i CSC G975FOXM3ASIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi