Skocz do zawartości
piotrzet23

[Xperia 1] Bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo bateria nie ma wielkiej pojemności. Ile wam wytrzymuje?

Według testów gsmarena jest gorzej niż w XZ3 ale najlepiej spośród wszystkich telefonów Sony z ekranem 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest conajmniej dobrze. Jestem pozytywnie zaskoczony po kilku dniach. Oczywiście jak się słuchawkę przyciśnie to wiadomo, że wskaźnik spada szybciej, ale to już norma w większości przypadkach. Sony to jednak potrafi wycisnąć z ogniwa wiele, no ale oni zawsze z tego słyneli i jest to zapewne ogniwo najlepszej jakości. Nie raz spotkałem się z większymi pojemnościami i nie przekładało się to wcale na lepszy czas pracy. Liczyłem się też z tym, że ten wyświetlacz na pełnych jego obrotach będzie dużo jeść wołał :) lecz było warto. Swoje też robi Snapek 855. Bardzo oszczędny przy normalnym użytkowaniu. Także jest conajmniej dobrze i nie słuchał bym za dużo bez podstawnej krytyki. Mu mojemu zdziwieniu potrafi dorównać Note 9.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem zaskoczony wczoraj co prawda po 1 ładowaniu ale jest lepiej niż w XZ3 i to zdecydowanie w 1 SOT od 100-50% to ponad 3h gdzie w XZ3 trudno wycisnąć 3h i to bez grania. Co prawda nie były to jakieś wymagające gry bo Hungry Shark i Hill Climbing Racing ale bateria wytrzymała dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie jest elegancko,na pewno lepiej niż w mojej dawnej XZ Premium. Czyli nie mogę narzekać narazie. Zobaczymy z czasem jak to się wszystko ułoży .

Wysłane z mojego J8110 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    preed

Po kilku ladowaniach jestem mega zadowolony, co tu duzo mowic, zarzadzanie energia to Kozak. W trybie stamina normalnie uzywalem telefonu i nie bylo spadku wydajnosci nawet w filmach 4k z YouTube. Gra clash of clans nie sprawila problemu na staminie. Polecam

Screenshot_20190627-125942.png

Screenshot_20190627-125825.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzielcie się nadal wynikami jeśli można prosić bo na xda ludzie są zadowoleni.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SS nie robię ale mogę opisać to co pamiętam

Wczoraj telefon samo LTE odłączenie o 7 o godzinie 18 28%. SOT 4h, w tym trochę rozmów około 1h, internet, SMS i fb. Bateria zdecydowanie lepiej radzi sobie na WIFI wtedy przy podobnym użytkowaniu SOT wydłuża się o jakąś godzinę do nawet dwóch. Bateria jest ok ale nic ponad przeciętną to nie jest.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie bateria jest bardzo ok, wytrzymuje mi tyle samo co na p20 pro a ma 700 mAh mniejsza pojemność. Z tym, że ja bardzo duzo dzownie przez słuchawkę bluetooth (mam dwie karty sim), dużo whatsapp, duzo zdjęć i muzyka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te opinie się gryza jak android z IOS:D

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każdy inaczej używa telefonu. Mnie bateria starcza min na cały dzień. Ale ja i tak doładowuje zawsze wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi