Skocz do zawartości
xiunkos

[Sony XA2 Ultra] Hard reset-Problem, Telefon tylko się Ładuje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam , zapomniałam wzoru blokady ekranu ,aby takową ściągnąć czytałam na stronie Sony że trzeba zrobić Hard Reset. Tak więc ściągnęłam Sony Companion, wybrałam software repair i robiłam wszystko z instrukcją i tu występuje problem. Po wykonaniu tych 5 kroków, strona/aplikacja powinna automatycznie przejść na kolejne kroki, a mój telefon po podłączeniu gdy trzymam przycisk ściszania pokazuje tylko biały ekran z napisem Sony a po chwili wyświetla tą ładującą się baterie i telefon leży i się ładuje  (telefon ma 100% baterii). Tak więc utknęłam na tym kroku i nie mogę kontynuować, oglądałam już dużo tutoriali  ze stron sony i z youtube i robiłam wszystko poprawnie a Sony Companion nadal nie przechodzi dalej niż te 5 kroków (upewnij sie ze telefon nie jest podłączony do komputera, wyłącz telefon, przyciśnij i trzymaj przycisk Volume Down , połącz kablem komputer i telefon nadal trzymając, czekaj ...)

Miał ktoś kiedyś taki problem ? Jak mogę postępować dalej by przeprowadzić ten Hard Reset? Jest z tej Sytuacji jakieś wyjście ?

Edytowane przez xiunkos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi