Skocz do zawartości
lewis36

Google night sight w Galaxy s8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak trochę z ciekawości zainstalowałem na telefonie S8 aplikację GCam Exynos to nic innego jak aparat z Pixela Google night sight. Po paru testach jestem zaskoczony jakością zdjęć - zwłaszcza w trybie Night. Po prostu zdjęcia nocne powalają. Aparat w naszym telefonie działa jeszcze lepiej. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z tą konfiguracją i jakie są wasze opinie. Na YouTube jest filmik i plik apk do pobrania, wystarczy wpisać Google night sight galaxy s8. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj jakieś zdjęcia porównawcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok,postaram się coś wrzucić

dodana zawartość

Przykładowe zdjęcia w kolejności : normalny aparat,aparat google night,aparat google dark.

Waparacie google są trzy tryby :day,night i dark.Przy dwóch ostatnich różnica jest niewielka.

normal.jpg

night.jpg

dark.jpg

normal 2.jpg

night 2.jpg

dark 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwooke

Daj link, bo z xda wyłącza się ta aplikacja. Tylko z jakiegoś pewnego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tu jest link z filmikiem na Youtube wraz z linkiem do aplikacji,stąd pobierałem i ustawiałem tak jak w filmiku choć ustawień jest tam cała masa.

Najlepsze jest to,żę nie gryzie się ta aplikacja z aparatem samsunga,można używać osobno.

Link do aplikacji

https://mega.nz/#!8JBAgapI!cvpVwIs4P3fvmggjy3kjJzqNlKQ0s1t9Tvw5Hx4GDK0

Edytowane przez lewis36
    • Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny bajer, ale S8 sobie średnio radzi z tą aplikacją. Przy ustawieniach takich jak zalecane w filmiku zrobienie jednego zdjęcia trwa kilkadziesiąt sekund: bardzo długi shutter + masakrycznie długie przetwarzanie HDR, które zapycha procesor w 100%, nawet przycisk home wtedy nie chce reagować. Zdarzyło mi się też kilka przywieszek tej appki. Jednak stock to stock. Może być to przydatne jeśli mamy dużo czasu na zrobienie zdjęcia :)  Mimo wszystko dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@sgsauser nie zgodzę się z Tobą bo ja widzę dużą różnicę tak naprawdę zdjęcie zrobione nocą G-cam wychodzi ładniej niż w rzeczywistości i nie trwa to kilkadziesiąt sekund oraz ani razu mi się jeszcze nie zablokował telefon więc to wina twojego telefonu nie aplikacji.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanes

U mnie też "winny" jest telefon bo mam takie same objawy jak @sgsauser, nawet już myślałem o statywie bo nocnego zdjęcia przy tej szybkości nie zrobi dobrze z ręki.

s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Warto instalować ta aplikacje czy raczej słabo radzi sobie z S8?

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@Rambdal Jak dla ,mnie lepiej sobie radzi od stockowego aparatu i ustawiłem według filmiku co wstawił lewis36 także spróbuj bo przecież zawsze możesz odinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi