Skocz do zawartości
henq_zb

Wgrywanie roota na 5.1.1 uwaliło Z3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok no i telefon uwalony :( tyle razy wgrywałem nowy soft 5.1.1robiłem roota i nic się nie działo, aż do teraz :)

Po wgraniu soft 5.1.1 i zrootowaniu telefonu, wszedł w tryb recovery, wgrałem paczkę Super User i nacisnąłem restart telefonu i telefon padł.
    Ale to padł całkowicie, żadna kombinacja klawiszy (power, power+ vol- + vol+) zero reakcji, żadnej wibracji. Po podłączeniu do ładowania, zero reakcji nawet dioda nie mrugała czy nie zaświeciła. :(

poczytałem na stronie sony i zrobiłem hard reset na 120s przyciskiem pod zaślepką karty i telefon pozostawiłem na 24h w ładowarce (pewnej).

po tych 24 godzinach przynajmniej dioda zaczęła coś sygnalizować a mianowicie mruga na czerwono. Wyczytałem, że to bateria jest za słaba by cokolwiek zdziałać, ale po 24h ładowania  ?

próbowałem wgrać świeży soft przez flashtool ale niestety przy próbie podłączenia z wciśniętym vol- wywala mi komunikat:
    Device connected with USB debugging off  For 2011 devices line, be sure you are not in MTP mode

Czy koś pomoże mi postawić na nogi Z3 czy to już trumna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj jeszcze zainstalować soft z tzw. programem Sony Mobile "Emma" - Sony flash tool.
    Kiedy flashtool nie dał rady to ten program mi pomógł, mam szczerą nadzieję, że pomoże także Tobie ? Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie, problem polega na tym że telefon nie wchodzi w tryb flash czy jak to się nazywa (vol- wciśnięty przy podpinaniu do PC) i dlatego nie można nic flashowac ani flashtool ani emma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi