Skocz do zawartości
Japonn

Brak możliwości użycia telefonu Android po resecie do ustawień fabrycznych.24 hours password change.

Rekomendowane odpowiedzi

Japonn
    Witam,
    Przepraszam jeśli wątek się powiela, ale nie znalazłem działającego rozwiązania.
    Po resecie telefonu S5 Neo do ustawień fabrycznych nie mogę go ponownie użyć (blokada na ekranie powiązania z kontem zaraz po wyborze WiFi) z powodu
    "Unable to sign in to device due to a recent password change. Please try to sign in again 24 hours after the password change was performed".
    Problem polega na tym, że zmiana hasła w usłudze google miała miejsce już 28 (a właściwie teraz to już 34 godziny) wcześniej a telefon uparcie wysyła mi ten sam komunikat.
    Odpowiedź ze społeczności google - " Rozwiązania problemu poszukaj na forum Androida. To forum dotyczy problemów związanych z Kontem Google. "

Dla mnie to nie wygląda na problem telefonu tylko konta. Podpowiem od razu, że to telefon, który żona używa od roku i zapomniała jaki wzór sobie zmieniła na odblokowanie (stąd reset). Konto google i hasło pamięta. Wygląda na to, że debugging przez USB jest nieaktywny. Szukam oczywiście legalnego sposobu skoro żona zna dane do konta.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi