Skocz do zawartości
maraso6

[Xiaomi Mi 8 Lite] Internet po Wi-Fi na większej odległości zanika

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam problem kupiłem MI 8 LITE i mam problem z siecią Wi-Fi co chwila mi przerywa sygnał sieć przez chwile jest bardzo dobry sygnał sieci a za chwile bardzo słaby i co chwila się rozłącza to WI-FI nie wiem czemu i też mnie to dziwi ponieważ mój brat ma Xiami redmi note 5 i ma tą samą sieć idealnie chodzi ani razu mu nie przerywa. Tylko w pokoju gdzie jest router to mi działa dobrze to wifi a jak przejdę już do drugiego pokoju to zaraz zaczynają się problemy z łącznością i mi ciągle przerywa wifi albo pokazuje że słaby sygnał i zanika to wifi albo że zmiana sieci wifi mimo że mam tą opcję wyłączoną i też przerywa nie wiem czemu tak słabo odbiera ten telefon to wifi. Pojechałem do kuzyna zobaczyć czy będzie inaczej z tym wifi ale tak samo to dałem do naprawy ale facet nic mi z tym telefonem nie zrobił bo twierdzi że telefon jest dobry to pewnie miał telefon blisko routera skoro tak twierdzi bo ja nadal mam problemy. Nie wiem co zrobić może macie jakieś pomysły? Router mam firmy asus.

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarku

uzywasz 5ghz? sprawdz na 2.5 ghz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi