Skocz do zawartości
Daniel.

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u / MOD-u / Kernela itp. PISZ TUTAJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

@cocolino333 Do Ciebie i do wszystkich którym wchodzi tylko do fastboot lub coś jest bardziej skszanione. Te 2 sposoby powinny rozwiązać Wasze problemy. Jeśli nie to serwis

Jeśli działa fastboot:

W dniu 8.09.2019 o 17:46, Roy napisał:

Jeśli jest już za późno to wrzuć zdekompilowany ROM przez fastboot : https://forum.xda-developers.com/oneplus-7-pro/how-to/rom-stock-fastboot-roms-oneplus-7-pro-t3931424

A jeśli spierdzieliło się na amen:

19 godzin temu, marivsh napisał:

Ściągnij paczuszkę: https://www.androidfilehost.com/?fid=6006931924117883967

W środku jest program MSM Tool i ROM, który wgrasz na telefon. Instrukcja: https://piunikaweb.com/2019/05/29/how-to-unbrick-oneplus-7-pro-using-msm-download-tool/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, Lysolus napisał:

@cocolino333 Do Ciebie i do wszystkich którym wchodzi tylko do fastboot lub coś jest bardziej skszanione. Te 2 sposoby powinny rozwiązać Wasze problemy. Jeśli nie to serwis

Jeśli działa fastboot:

A jeśli spierdzieliło się na amen:

@cocolino333

Najlepiej to spróbować wgrać sam obraz stock boot przez Fastboot. To powinno rozwiązać wszystko, gdyż tutaj prawdopodobnie problemem jest "uszkodzona" partycja boot. A dopiero później bawić się w TWRP. MSM to już ostateczność, ale pewnie uda się rozwiązać problem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX
    6 godzin temu, cocolino333 napisał:

Witam mam pewien problem chciałem wczoraj zainstalować twrp na oneplus7 nie pro android 10 ale po wpisaniu komendy fastboot flash boot twrp telefon zalicza bootlopa w twrp pamięć miała 0mb więc ją wyczyściłem dziwne bo do twrp mogę wejść normalnie poprzez wciskanie klawiszy jak wgrać stocka uratuje ktoś mój telefon ? :c

Za stare TWRP wgrałeś. Musisz wgrać najnowsze przez adb, potem w twrp installera twrp wgrać i reboot recovery i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuje za pomoc wróciłem będę działał a jak wgrać stock boot przez fasta ? I tak boot A jest uszkodzona bo od razu wchodzi w tryb fastboot czyli załadować patrycje a i flash-all ? zrobiłem flash all alle pojawił sie komunikat qualcom crash dump dm-verity device corrupted force dump kernel restart

Edytowane przez cocolino333

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Miałem to samo. Wgrałem przez twrp jeszcze raz Roma, ale jeno nadpisalem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 minut temu, NqX napisał:

Miałem to samo. Wgrałem przez twrp jeszcze raz Roma, ale jeno nadpisalem. 

ale jak stocka wgrałeś przez twrp gdzie pobrać stocka żeby wgrać go przez twrp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Ja miałem andka 10 i zrobiłem wipe dalvik i vendor i po tym wyskoczył mi ten crash. Po prostu z twrp jeszcze raz zainstalowałem andka 10 tyle, że bez żadnego wipe. Normalnie pobierz paczkę z andkiem 10 i wrzuć na tel. 

Edytowane przez NqX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale skąd masz paczke z andkiem skąd pobrałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Normalnie przez oxygen updater. Tu masz linki OS 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 17.09.2019 o 14:35, Lysolus napisał:

Jak uruchamiał mi się już tylko fastboot (bootowanie recovery nie działało) to ten sposób pomógł

Mam podobnie, podczas próby wgrania TWRP poprzez ADB zatrzymuję się na napisię Fastboot Mode, jest jakiś sposób na wgranie TWRP na Androidzie 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi