Skocz do zawartości
Altarian

ZTE Axon 10 Pro - opinie i wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co powiecie o tym chińskim wynalazku? Jak ze wsparciem do tego , aktualizacjami itp ?

Doczytałem już, że ten model dostał vip service, 3 lata gwarancji. Aktualizację miał już 2 czy 3.

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad
    Napisano (edytowane)

Również interesuje mnie ten model. W zasadzie jest to kompletny flagowiec, nie ma tylko jack audio i można kupić teraz w amazon.de za 499 euro. Jeśli go masz to możesz opisać, jak wrażenia z użytkowania, jak działa, czytnik, ekran itp. Jak ze wsparciem producenta i aktualizacjami? Z wyglądu jest podobny do modeli Huawei Mate 20 Pro, ktorego można kupić za podobną kwotę lub droższego P30 Pro, jednak prócz aparatu Axon czysto technicznie jest lepszy.

Edytowane przez Ironclad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jestem mega zadowolony, wszystko śmiga, bateria przy moim użytkowaniu trzyma około 40 godzin. Ekran nawet na plaży był wystarczająco jasny. Bardzo głośny na własnych i bardzo dobry na słuchawkach. Mikrofon też super zbiera. Ekran błyskawica, mam wrzuconą kartę jakąś 64 gb bez problemu działa. Aktualizacji miał 3-4, gwarancja vip 3 lata . Na antutu miałem od razu wynik 1 miejsce. Teraz chyba ten shark 2 go przebił. Właśnie dostał kolejną aktualizację, zabezpieczenia , poprawki  do aparatu i kilka innych pierdółek.

Edytowane przez Altarian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi