Skocz do zawartości
Flisek

FORMAT DATA SYSTEM W TWRP LEECO LEMAX2

Rekomendowane odpowiedzi

Flisek

Przez przypadek wgrywajac Androida przez twrp, wcisnalem format data, i teraz nie mam androida , telefon uruchamia sie do strony startowej i tyle, poszukuje speca do LeEco Lemax2. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

W twrp podłącz do pc i skopiuj .zip z Rom'em.

Lub

Użyj pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

[emoji86]
    Jak przez przypadek?
    Czy przypadkiem aplikacja przed wykonaniem operacji nie prosi o potwierdzenia?

Wgrywałeś Androida???.

Nie wiem dlaczego najpierw zaczynamy zabawę od instalacji / formatowania a nie od zrobienia backup?

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flisek
    20 minut temu, dapik1 napisał:

emoji86.png
    Jak przez przypadek?
    Czy przypadkiem aplikacja przed wykonaniem operacji nie prosi o potwierdzenia?

Wgrywałeś Androida???.

Nie wiem dlaczego najpierw zaczynamy zabawę od instalacji / formatowania a nie od zrobienia backup?

Wysłane z Mi A1

zgadza sie, na youtubie ogladalem filmik, instalowalem wszystko dobrze, , pozniej wszedlem w Wiipe , i zamiast kliknac ta ina forme, to kliknalem format date, Zona Zona wola z pieta nizej, szybko podejdz, pprosilo w systemie wpisac YES, to z pospiechu wpisalem....

I tak zostalem, z pustym telefonem.

dodana zawartość

I tylko chyba mi pozostaje uzyc USB OTG, kurde no swierzakiem jestem i ciezko tak

dodana zawartość

juz walcze z tym od 18:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Flisek z własnej perspektywy wiem że zanim zacznie się cokolwiek robić z telefonem warto mieć w szufladzie jakiś inny telefon aby można było dzwonić [emoji3]. Wystarczy najprostszy model. Można upolować coś w cenie poniżej 50PLN.

Druga ważna sprawa: backup.

Trzecia moim zdaniem ważna pozycja -- czas. Pośpiech jest bardzo złym doradcą.

Najlepiej przełożyć kartę SIM do zapasowego i udać się na ... ( spacer, sen). Następnego dnia inaczej się podchodzi do tematu. Poszukasz po sieci odpowiedniego Romu -- i wszystko się uda.
    Sam kiedyś ucegliłem sobie Xperię na dwa tygodnie . Koniec końców znalazłem rozwiązanie ale nerwy były -- telefon niespełna miesiąc i już go uwaliłem [emoji26].

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flisek

Zgadza sie, pospiech jest zlym doradca, tylko ze ja nie moge dodac zandego romu, bo telefon nie widzi komputera, tylko MTP, i nie wiem czy nie bede musial wgrac rom prez usb

dodana zawartość

Ale mialem zainstalowana Kopie, kliknalem, instalowallo sie, niby wszyastko OK, Sucess, a i tak lipa. Nic to nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Flisek masz na telefonie TWRP? Jeżeli tak to pobierz system w postaci pliku ZIP. Wygraj go na kartę SD / pendriva . Uruchom TWRP, i zainstaluj [emoji848].

Pamiętaj że system musi być dedykowany dla Twojego modelu telefonu. Inaczej "kaplica".

Czytałeś już ten artykuł https://wiki.lineageos.org/devices/x2/install

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flisek

czytalem, tylko co to ma do mnie, skoro mi wchodzi w tryb TWRP , tylko nie mam tam Zipa Androida, i wlasnie musze go jakos tam dodac, a w TWRP mi pokazuje pamiec wewn. lub wlasnie USB OG , czyli pendrive, i mi powiedz bo tak jak szara mysz Mysle, pewnie musze miec Kabel Typu C, aby wpiac USb i wtedy mi wczyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dapik1

@Flisel zapewne czeka cię zakup kabelka OTG aby można było podpiąć pendrive do telefonu. Z tego co przeczytałem model ten nie ma wsparcia dla kart pamięci .

Lub też pendrive'a , który ma dwie wtyczki -- duże USB i USB typ C.

01521455462580dd925c7f0e8b51e9b6.jpg

Wysłane z Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flisek

I wszystko jasne, widac fachowiec, postaram sie jak najszybciej to ogarnac i dam znac, 

Pozdrawiam. 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi