Skocz do zawartości
adtech84

Huawei Mate 30 / 30 Pro - Pierwsze opinie, oczekiwania, luźne rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

adtech84

Zastanawiam się teraz jak zachowa się cena nowych mate 30. Z jednej strony będzie dużo mniej kupujących i co za tym idzie mniej odsprzedających na portalach typu OLX. W sklepach stacjonarnych kiedy zmniejszy się popyt to i cena powinna maleć szybciej. Nie zdecydował bym się na ten telefon w sprzedaży premierowej. Nie mam póki co alternatywy tak więcej zostaje mi czekać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Toż pisałem, że na każdym portalu o tym głośno ;) ... Na dzisiaj się wyleczyłem i czekam do wiosny co zaprezentuje konkurencja w temacie aparatów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłbym ten telefon nawet gdyby dostęp do aplikacji Google byłby dalej ograniczony. Z gmaila nie korzystam, wolę na pocztę wchodzić przez przeglądarkę, to samo tyczy się facebooka. Brak Chrome i map to żaden problem bo są alternatywy. Natomiast głównym problemem są aplikacje bankowe. Mam konta w kilku bankach, do każdego z nich mam aplikację każdego banku. Z kompa nie korzystam i w zasadzie wszystko robię na smartfonie. To jest główny powód dla którego mate 30 pro niestety nie trafi w moje ręce.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Co do aplikacji bankowych to zgadzam się w 100%. U mnie w zasadzie wszystko jest synchronizowane z konetem G, kontakty, notatki Keep, no ale żeby na maila wchodzić przez przegladarke?? Przeciez to jest mega niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ani trochę nie jest niewygodne. Strona mobilna Gmaila jest dobra, nie widzę żadnego problemu żeby wchodzić maila przez przeglądarkę. W sumie to aplikacji gmaila nie używam wcale nawet teraz.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi