Skocz do zawartości
adtech84

Huawei Mate 30 / 30 Pro - Pierwsze opinie, oczekiwania, luźne rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Pawlo421

Masz rację z moim szczęściem znów coś mi coś popsuje :D
    Pierwsze co właśnie wychodzą na początku jakieś bolączki te mniej lub bardziej poważne których aktualizacja się nie naprawi ;) Choć mam cicha nadzieję że w nowym mate 30 ich nie będzie. Plotki mówią że znów ekrany będzie robić LG więc tym razem chyba nie strzela bubla przy produkcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Miałem wybuchowego Note7, zielonego Mate 20 pro, to i teraz zaryzykuje ;) ... Chyba zaryzykuje, bo wszystko zależy tak na dobrą sprawę od ceny telefonu i bonusów do preordera. Mam P30Pro, jestem zadowolony i nie mam zupełnie ciśnienia na zmiany, ale jeśli H nie zabije mnie ceną i da fajny bonus, to w dniu premiery zaklepuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Biorąc pod uwagę ich ostatnie problemy to powinni się postarać. Również liczę na dobry bonus przedpremierowy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ma ktoś jakieś ciekawe informacje, czym może się wyróżniać Mate 30 w tym roku? Aparaty - no wiadomo, z roku na rok starają się robić upgrade. A reszta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie wiem czy kupić p30 pro czy czekać na mate 30 pro ... wiem, że nikt nie ma szklanej kuli ale jaka może być cena? więcej jak 3,5tys. PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Pewnie okolice 4.3k PLN. Na dzień dobry oczywiście. Odbić będzie sobie można bonusami z przedsprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@sebo7w7sebo7w7 Cena na pewno powyżej 4k. Na Twoim miejscu bym poczekał i wtedy zdecydował czy Mate czy P. Teraz, tak w ciemno to bez sensu decyzja. 

1 godzinę temu, Gwozdek napisał:

Ma ktoś jakieś ciekawe informacje, czym może się wyróżniać Mate 30 w tym roku? Aparaty - no wiadomo, z roku na rok starają się robić upgrade. A reszta?

Notchem ;)  i mnie to nawet cieszy, bo mnie on pasuje.... A poważnie, to ładowaniem, bo ma byc ponoc 55W, a na indukcji 25W. 55W? Szok, to mi od razu całe biurko naładuje ;)  Ciekaw też jestem tego zakrzywienia w ekranie, ale tu z lekką obawą czy nie będzie przeszkadzać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @sebo7w7sebo7w7 Cena na pewno powyżej 4k. Na Twoim miejscu bym poczekał i wtedy zdecydował czy Mate czy P. Teraz, tak w ciemno to bez sensu decyzja. 
    Notchem [emoji6]  i mnie to nawet cieszy, bo mnie on pasuje.... A poważnie, to ładowaniem, bo ma byc ponoc 55W, a na indukcji 25W. 55W? Szok, to mi od razu całe biurko naładuje [emoji6]  Ciekaw też jestem tego zakrzywienia w ekranie, ale tu z lekką obawą czy nie będzie przeszkadzać. 
    Ładowanie ma być ponoć 40W po kablu i 27W indukcja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

No widzisz, no to różne wersje są tej informacji.... Dlatego na razie są to tylko plotki, a potwierdzimy je chyba 19 września. Tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ponoć 19 września premiera. Ice Universe potwierdził wygląd mate 30. Jak dla mnie jest ok:)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi