Skocz do zawartości
Yetoszewski.

[Xiaomi Mi 9T] Dyskusja ogólna i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w wersji z firmware(10.3.7)sprzedawanej w Polsce fonik nie chce działać z Android Auto w samochodzie. Dopiero wersja 10.3.12 umożliwia normalne użytkowanie z Android Auto. Pomijam kwestie odpowiednich ustawień telefonu. Z telefonami LG G2, Xiaomi M1 A1, Honor 7, nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Laxars Jak przyspieszyć te animacje niby? 
    Musisz włączyć opcje programisty. Wejdź w ustawienia i kliknij 7 razy "wersja MIUI". W ten sposób wlaczysz opcje programisty. Później w dodatkowych ustawieniach wejdź w opcje programisty i poszukaj skalę animacji. Domyślnie jest 1x ustawione, ja używam 0.5x i jest cud miód.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 18.09.2019 o 22:08, Yetoszewski. napisał:

Musisz włączyć opcje programisty. Wejdź w ustawienia i kliknij 7 razy "wersja MIUI". W ten sposób wlaczysz opcje programisty. Później w dodatkowych ustawieniach wejdź w opcje programisty i poszukaj skalę animacji. Domyślnie jest 1x ustawione, ja używam 0.5x i jest cud miód.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Dzięki za mały mod... Naprawdę jest dużo lepiej... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Powiedzcie mi proszę, czy te biała wersja Redmi K20 Pro (Mi 9T Pro) normalnie będzie hulała w PL? Czym to się różni od zwykłego Mi 9T Pro? Powiem szczerze, że byłem już przekonany do zwykłego Mi 9 bo nie podobają mi się wcale kolory niebieski i czerwony, ale ten K20 Pro biały wygląda obłednie. Poniżej linki do sklepu który współpracuje z MIUI Polska i jakis Smarttel:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-6-64-gb-bialy-white-redmi-k20-pro-8511839547

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-855-6-64gb-k20-global-eu-8418273898

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Xiaomi mi 9T pro

1. NFC dziuała przez SIM , HCE nie uzywałem

2.Rozmowy nagrywa systemowo,  ACR działa w wersji unchained, z odpaloną nakładką pro przypisaną ( kupioną za czasu działania programu w google pay) - wyswietla się komunikat ze android 9 pie nie wspiera nagrywania, ale wszystko działa nagrywanie rozmów, idyntyfikacja numeru z ksiązki adresowej ;)

3. Szkło hartowane 9H które kupiłem na stronie na literę A, zakrywa praktycznie cały ekran bez zaokrąglonej części, skaner lini papilarnych w ekranie działa ok, ale musiałem na nowo zeskanować odciski bo szkło lekko przełamuje skan wcześniejszy i nie zawsze działało 

Edytowane przez Granzel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na xiaomi mi 9t pro działa android auto, po podłączeniu do samochodu? Proszę o info kogoś kto korzysta z tego rozwiązania,  bo to jest jedym z warunków zakupu tego telefonu. Pzdrawim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 9T i działa z Android auto w samochodzie. Tylko musisz mieć wersję firmware przynajmniej 10.3.12( wersja global eu). Trzeba także parę rzeczy powyłączać. Najlepiej poczytać ten wątek https://forum/topic/23592-android-auto/?tab=comments#comment-468090

No tak, ty się pytasz o wersję 9T pro, w wątku 9T.

Edytowane przez argawen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, argawen napisał:

Mam 9T i działa z Android auto w samochodzie. Tylko musisz mieć wersję firmware przynajmniej 10.3.12( wersja global eu). Trzeba także parę rzeczy powyłączać. Najlepiej poczytać ten wątek https://forum/topic/23592-android-auto/?tab=comments#comment-468090

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Używam obecnie na huawei m10p (działa super) i dlatego nie chciał bym utracić tej funkcji. Pozdrawiam

dodana zawartość

Jeszcze jedno pytanko. Czy jak zakupię mi9t pro z polskiej dystrybucji, np x-kom, to będę miał możliwość zaktualizowania do tej wersji ?. Przepraszam za takie pytania, ale nigdy nie miałem xiaomi, a z tymi "romami" można dostać poplatania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem o Xiaomi 9T, bez PRO. Nie wiem jak działa z firmware zainstalowanym w momencie zakupu. W moim 9T (firmware 10.3.7)w momencie zakupu nie mogłem połączyć się z konsolą w samochodzie. Pomogło zainstalowanie nowego 10.3.12( teraz mam 10.3.15). Poza tym, wykonałem parę czynności z topicu "Android auto" na forum MIU Polska. Poszukaj tam odpowiedzi, zadaj pytanie. A tak w ogóle, miałem Huawei, miałem Xiaomi MIA1 i nie było tam żadnych problemów. 

Edytowane przez argawen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno jeszcze w tym miesiącu dostaniemy andka 10 na mi 9t prawdopodobnie wraz z miui 11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi