Skocz do zawartości
famous182

Czy warto kupić pixela 2 xl w 2019?

Rekomendowane odpowiedzi

RSL
    Godzinę temu, Dzikidzik1987 napisał:

Wszystko zależy co kto potrzebuje. Pixel 2 był jeszcze większą szkaradą a wspominam go super, robił robotę aparat i mogą sobie mówić co chcą ale żodyn Samsung i Huawei nie ma takich zdjęć z automatu jak Pixele. Oczywiście teraz wychodzą braki chociażby szerokiego kąta czy zoomu ale pytanie czy komuś na tym zależy.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Absolutnie nie chodzi mi o wygląd, bo ten jest prawie idealny. Chodzi mi raczej o całokształt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.08.2019 o 16:09, RSL napisał:

Widziałem Pixela 3 w niemieckim Saturnie - nie jest wart 529 euro.

I to stwierdzasz po obejrzeniu telefonu w Saturnie? Gratuluję, jesteś bardzo wiarygodnym źródłem informacji o telefonach a Twoje argumenty są niepodważalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Absolutnie nie chodzi mi o wygląd, bo ten jest prawie idealny. Chodzi mi raczej o całokształt.
    Za 2200 naprawdę nie widzę powodów do czepialstwa. Jeśli pod każdym względem jest troszkę lepszy niż Pixel 2 to mogę go polecić z czystym sumieniem (jako były użytkownik Pixela 2 przez praktycznie rok). Aczkolwiek w tej cenie można dostać Mate 20 Pro (obecnie u mnie na stanie od października 2018) i tutaj pod każdym względem oprócz HDR i aktualizacji (ewentualnie estetyki Emui vs stock ale jest to przegryzienia) Huajwej miażdży w tym zakresie cenowym. Bardzo mocno poprawili wideo w aktualizacjach i teraz już naprawdę niewiele odstaje od Samsungów choć na początku było krucho.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RSL
    W dniu 14.08.2019 o 18:05, Charnooh napisał:

I to stwierdzasz po obejrzeniu telefonu w Saturnie? Gratuluję, jesteś bardzo wiarygodnym źródłem informacji o telefonach a Twoje argumenty są niepodważalne.

No, tylko się nie powieś z tego powodu. Stwierdzam, że 529 eur to za dużo - jaki masz z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnego problemu. Po pierwsze gratuluje czasu reakcji - post napisałem z miesiąc temu!

Po drugie wytłumacz mi jak możesz ocenić telefon z którym miałeś styczność przez 5 min? 30 min? :) Nie masz pojęcia jak telefon sprawuje się na codzień, w sklepie nie jesteś w stanie zobaczyć prawie nic więc nie pisz proszę głupot ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teps

A mając do wydania ok. 1300 zł przy założeniu, że mogę mieć w tej kasie 2 XL 64GB jest sens się w to pchać, czy lepiej mimo wszystko pójść w chińskie bo chińskie, ale jednak świeżynki typu Mi 9t(PRO)? 

Pixel dostanie na pewno aktualizację do 11 i myślę, że Mi podobnie, są już jakieś przecieki jak długo faktycznie pixele będą wspierane, czy faktycznie po 3 latach koniec tematu? Pixel 1 z tego co kojarzę nie miał dostać już 10, tylko same aktualizacje bezpieczeństwa już w tym roku a jednak się udało.

Kusi mnie ta słuchawka Gugla, ale mam też z tyłu głowy, że to sprzęt z 2017r. jednak. Jak żyć?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to dzisiaj oglądałem te Xiaomi, między innymi 9T i 9T Pro ale kompletnie mi się nie spodobały te telefony. 2 XL mogę polecić ale czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? Używałem wcześniej P20 (nie pro) i Pixel to sprzęt klasę wyżej mimo, że dużo starszy. Porównania do innych telefonów nie mam niestety ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teps

Dzięki za sugestie. 

Po namyśle temat zostawiam na później, ale dalej będzie się na pewno kołatał gdzieś z tyłu głowy;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym brał Pixela. Miałem Xiaomi i byłem zadowolony, ale to jednak zupełnie inna półka, szczególnie jeśli chodzi o aparat. Konkretnie 9T bardzo mi się nie podoba, wygląda jak odpustowa zabawka na żywo - ale to kwestia indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahah dokładnie takie same odczucia :) Oglądałem w salonie Xiaomi te telefony i wrażenie miałem jakbym trzymał w rękach plastikową zabawkę. System też niby chodzi płynnie i nie zacina się ale te animacje są takie jakieś drewniane.. zdecydowanie telefon nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi