Skocz do zawartości
Bobek46

Jak wyłączyć powiadomienie o odblokowanym bootloaderze?

Rekomendowane odpowiedzi

dekadan

Mam poprzednią wersje systemu z sierpnia, pokombinowałem i EdXposed śmiga. przesuniecie suwaka wcale nie spowodowało powrotu do ustawień fabrycznych panie mądralo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

To do mnie czy do poprzednika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

poprzednika bo taki znawca a głupoty wypisuje to mu udowadniam że się myli

@1kjan założę się o co chcesz że przed rootem było tak jak na zdj

Edytowane przez dekadan
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@dekadan

Kolego do mnie ta odpowiedź, jesli tak to troszeczke grzecznej sie odnoś. Pierwszy i ostatni raz cię upominam względem twoich odpowiedzi innym w taki sposób.

Druga sprawa to nie pisałem tutaj o tych co mają zrotowany telefon, tylko do tych co nie posiadają roota. I w mojej odpowiedzi nie chodziło o odblokowanie bootloadera tylko włączenie OEM, więc czytaj ze zrozumieniem czyjeś odpowiedzi.

Jeśli mam wyłaczone odblokowanie OEM i chciałbym je właczyc to wtedy jest ta informacja.

Screenshot_20191006-162844_Settings.jpg

dodana zawartość

Godzinę temu, dekadan napisał:

przesuniecie suwaka wcale nie spowodowało powrotu do ustawień fabrycznych panie mądralo

Bo w wypadku już zrotowanego telefonu ta informacja się nie pojawia, bo nie ma sensu bytu.^^

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

Tak. Miałem wyszarzone OEM ale nie pamęetam w którym momencie całej procedury odblokowywania, rootowania instalowania TWRP ale było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

@jeronimo przepraszam w tym wypadku nie pozostaje mi nic innego jak przyznać racje, myślałem że już coś wiem ale daleka droga przede mną żeby pouczać innych. Peace

Swoją drogą mam do Cb jeszcze pytanie. Jest takie coś jak G97X-ASG8_AROMA_MODS_by_SoLdieR9312_4.0 tylko ja mam build ASH6, instalując to nie zfajcze fona? I Czy w ogóle jest sens skoro mam magisk i edxposed w których to też można dużo pokombinować? Nie widzę funkcji w grawitybox w ustawieniach paska statusu gdy jak go rozwinę żeby nadać swoje tło np jakaś tapetę...

Zainstalowałem już splash screen changer i fajnie to wygląda już nie gryzie tak w oczy ten komunikat a jest normalne logo samsunga

Edytowane przez dekadan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi