Skocz do zawartości
someone1989

Telefon całkowicie przestał reagować na dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam serwisu Samsunga w swoim mieście. Są jakieś serwisy partnerskie czy coś? Jak to sprawdzić? Na pewno nie dam 600 czy 800 zł za naprawę jak za tyle można kupić działająca używkę. Za zbliżoną kwotę można poszukać czegoś nowego np. mi 9se etc. Jednak powiedzmy 200-300 zł to mogę wysupłać jej na naprawę bo telefon wizualnie w idealnym stanie to trochę szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    Napisano (edytowane)

@someone1989 https://www.samsung.com/pl/premium-service-plaza/cennik-hhp/

tutaj są najlepsze Samsung service plaza jeśli by faktycznie trzeba było wymienić cały przód ale jak pisałem jedź gdzie masz najbliżej i spróbuj zasięgnąć języka ale jeśli będzie to duży koszt to lepiej kupić jakiś uwalony S8 i przełożyć bebechy. Pamiętaj że jak dotyk nie działa to nie zawsze musi być wina digitizera tym bardziej że telefon nie latał po pokoju.

Edytowane przez peterpp
    Mała stylistyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kac222

Z własnego doświadczenia wiem, że na 99 % był dociśnięty. Nie musi być pęknięty, aby przestać działać. Mnóstwo telefonów, tabletów i innych tego typu urządzeń naprawiłem i znam realia [emoji846].

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zgadza się moja S5 mi na szkle hartowanym ma pajęczynkę od noszenia w spodniach gdzieś przycisnąłem i już problem … natomiast s8 partnerki leży cały czas w biurze a prywatny telefon nosi w torebce. Dlatego nam szkoda tej S8 bo kosztowała sporo wygląda jak nowa z salonu i nagle taka akcja. Może to faktycznie coś innego niż dotyk. W Samsung services plaza ( znalazłem w necie to chyba autoryzowany ) stwierdzili, że 849 zł za przedni panel. W tygodniu poszukam na miejscu po zwykłych serwisach może ktoś ogarnie wymianę na używany albo zamiennik i wyjdzie taniej. No i sprawdzi co faktycznie do wymiany. Innego wyjścia chyba nie mam. Nigdy więcej nie będziemy zastanawiać się nad telefonami z dziwnym ekranem to chyba najlepsze wyjście w razie awarii :( W orangę odnowione S8 są po 45 zł x 24 mc = 1080 zł tylko akurat niedostępne ;/ 

Dzięki za informacje. 

Edytowane przez someone1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi