Skocz do zawartości
mocdyfer2

[Xiaomi Mi 9 SE]Grzechotanie z okolic aparatów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

czy możecie sprawdzić jak u was to wygląda, chodzi o grzechotanie w momencie gdy kładziemy telefon na czymś twardym lub np. palcem stukamy w tył obudowy przy aparatach. Czy coś takiego można reklamować ?. Telefon jest nowy, nie upadł. Mi 9 SE.

https://youtu.be/UZ2O6eTt5Us

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

Nie musisz wcale tego reklamować, to normalne. Optyka aparatu w momencie stukania w telefon lub machania nim porusza się. Ma tak każdy telefon, sprawdź sam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak się składa ze mam 4 inne telefony, Samsunga, Sony, Huawei, Apple (stary model) i tam rzeczywiste jak mocno się potrząśnie to delikatnie słychać stuki z aparatu, ale nawet po "waleniu" nie stukaniu w obudowę nic nie słychać, jest cisza. Wygląda to na złe spasowanie, słabe wykonanie. Jedyny telefon gdzie coś takiego jest porównywalne (z tych co mam)  to iPhone 5 z 2012 roku. Czasy się zmieniają powinni to dopracować. Pytam bardziej pod kątem czy wszyscy tak maja (w Mi 9 SE) czy jakiś bardziej felerny egzemplarz trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tak samo w swoim Mi 9 SE i wyglada na to, ze ten model tak ma, bo juz kilka watkow widzialem na ten temat. Ponadto wczesniej przeze mnie posiadany Mi A2 mial tak samo - widac taka (slaba) jakosc wykonania prezentuje Xiaomi. Wczesniej mialem HTC, Motorole i inne i zaden takiego problemu nie mial. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

To logiczne, że w różnych modelach telefonów będzie to zauważalne na innym poziomie. W końcu każdy producent ma swoje rozwiązania/mix firm wykonawczych. A skoro inny użytkownik pisze, że ma tak samo to naprawdę nie ma czym się martwić.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Też tak mam w Mi 9 se.

/Od nowości/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi