Skocz do zawartości
memphis21

Z jakiego telefonu przechodzicie na OnePlus 7 Pro

Smykoo

Proszę trzymać się tematu! Wszystkie posty nie odnoszące się do tematu oraz wycieczki osobiste będą usuwane, a autorzy odpowiednio ukarani.

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Czysto informacyjnie. Możecie wpisywać jakie telefony mieliście przed op

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj pierwszy byl htc desire dalem za niego 1 000zl w komisie nowy, bardzo drogo wtedy dla mnie, zbieralem 2 miesiace na niego ;). Potem galaxy s2, htc sensation xe, meizu 6, xiaomi mi 6, teraz 7 pro. Najlepiej wspominam s2 to byl wypas na te czasy ;). Teraz 7 pro jest i podejrzewam ze bd dluuugo w mojej pamieci :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

No wlasnie. Nie za duży? :->

Wytapane z OnePlus 7 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W stopce ;) Ale no był nim Galaxy Note 3 (służył 5,5 roku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej posiadałem OnePlus 3. Nowy jest trochę większy ale nie mam żadnych problemów z obsługą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja historie mam dość prosta .

Najpierw w spadku po wujku Sony Ericsson T68i (jeden z pierwszych telefonów z aparatem który tutaj był osobnym modułem który łączył się przez gniazdo ładowarki ) Później Siemens C65>Nokia6070>Motorola Razr 2 (V8, srebrny chrom )>Sony Ericsson Xperia Arc S >HTC One (M7) > Honor 8 >Honor 10 i od niedawna OnePlus ?

Więc tendencja jest do coraz większych zabawek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

U mnie ze smartfonów : Galaxy Mini, Galaxy S2, OnePlus 3T, Galaxy S8 i teraz OP 7 Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

U mnie tylko od 2018 :

Lg G5 , Galaxy S8, Galaxy S8+, mate 10 pro, LG v30, Galaxy S9+, Huawei P20 Pro, iPhone x , Huawei mate 20 pro, iPhone XS max, Galaxy S10+, iPhone XS , Huawei P20, oneplus 6T , oneplus 7 pro. 

najlepszy dla mnie iPhone. Chociaż teraz ze względu na wyczuwalna różnice w płynności przyjemniej używa mi się op7pro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikixx

U mnie bylo tak: Galaxy Ace, Galaxy Ace 2, LG G2 Mini, LG Nexus 5(KOZAK!)LG G3, Galaxy S7edge, Honor8, LG G5, Galaxy S8, Galaxy S9+, OP6T, OP7PRO.

Najmilej wspominam Nexa5, oprócz bateri to był totalny sztos :P Miło wspominam rodzinę Galaxy S za cały ekosystem i wszechstronność, no, ale jakoś trafiłem do OnePlusa i raczej tu zostanę na dłużej, bo wrażenia z użytkowania mam takie same jak za czasów Nexusa 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    U mnie tylko od 2018 :
    Lg G5 , Galaxy S8, Galaxy S8+, mate 10 pro, LG v30, Galaxy S9+, Huawei P20 Pro, iPhone x , Huawei mate 20 pro, iPhone XS max, Galaxy S10+, iPhone XS , Huawei P20, oneplus 6T , oneplus 7 pro. 

najlepszy dla mnie iPhone. Chociaż teraz ze względu na wyczuwalna różnice w płynności przyjemniej używa mi się op7pro. 
    Widzę od od lutego (S10+) miałeś aż 4 słuchawki. Aż tak jesteś wybredny? Czy lubisz nowe zabawki xD

Wytapane z OnePlus 7 Pro

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi