Skocz do zawartości
memphis21

Z jakiego telefonu przechodzicie na OnePlus 7 Pro

Smykoo

Proszę trzymać się tematu! Wszystkie posty nie odnoszące się do tematu oraz wycieczki osobiste będą usuwane, a autorzy odpowiednio ukarani.

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

gogi78

Ostatnie parę latek to:
    OnePlus One
    OnePlus 3
    OnePlus 5
    OnePlus 7 pro

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)
    9 godzin temu, memphis21 napisał:

Widzę od od lutego (S10+) miałeś aż 4 słuchawki. Aż tak jesteś wybredny? Czy lubisz nowe zabawki xD

Wytapane z OnePlus 7 Pro

S10+ miałem później. Jakoś w kwietniu/ maju i miałem 2x S10+ najpierw czarny później zielony.

Już się wyleczyłem z notorycznego skakania po różnych modelach. Od 2 lat mam wrażenie że zmiany są kosmetyczne a telefony różnią się takimi małymi detalami że szkoda pieniedzy. Op7 pro jest wystarczający. Nie idealny, ale nie mam potrzeby na zmianę. Mam go od czerwca. Jedynym telefonem który mnie kusi do powrotu to iPhone XS max. Tylko i wyłącznie dlatego że aparat jest w 100% przewidywalny. 

Oczywiście jestem maniakiem smartfonowym. Czy jestem wybredny ? Nie. Starczyłby mi LG G6 lub P20. Chodzi raczej o chęć sprawdzenia danego urządzenia i porównania do innych modeli. 

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ja już miałem op7pro zaraz po premierze i wskoczyłem na niego chyba z Galaxy S10+.
    Później sprzedałem bo mnie drażniły ghost touche. Miałem S10+, S10 5g, iPhone XS Max i teraz mam znowu oneplus 7 pro w wersji 12/256.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

No i jak wrażliwa po powrocie ;-)? Skrobnij coś w odpowiednim do tego dziale

Wytapane z iPhone’a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przesiadłem się na 7 Pro z Galaxy S8. Oneplus robi kolosalne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedziałem na Galaxy S7. Różnica taka jak przesiadka z malucha. Ten smartfon to inna liga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ferroz

Z S10 ,bateria w S10 to maksymalny trup w porównaniu do op7pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prexda

Ja z Samsunga S6 Edge i Xiaomi Mi5 (używałem na przemian 70% - 30%)

S6E - gdyby nie to, że po n' tym upadku rozwaliłem ekran, padająca mocno bateria (która od początku była już bardzo słaba) i co najważniejsze koniec wsparcia, pewnie poużywałbym go jeszcze trochę. Funkcjonalność w sumie ta sama co OP7P,  szybkość w porządku, bardzo dobry ekran a aparat nawet dzisiaj, w 2019 roku daje radę. Ale po półtora miesiąca używania OP7PRO, po wzięciu do ręki S6E, czuje się jakbym cofnął się do prehistorycznych czasów, mimo że przecież swojego czasu owe samsungi ze swoimi wygiętymi ekranami wyglądały dość futurystycznie.
    Największe wrażenie robi szybkość a przede wszystkim 90Hz ekran. Każdy inny flagowiec z tego roku po wzięciu do ręki, po prostu laguje, jakby było coś  nimi nie tak ?
    Miałem brać S10e, ale skoro już w nich bateria jest megasłaba, to co będzie za rok/dwa?
    Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony 7 PRO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marsam

U mnie na przestrzeni lat ścieżka była taka:

- Nokia 6110 (sprzedana, na pamiątkę został mi gdzieś przedni panel wymienny z motywem palm i zachodzącego słońca)
    - Siemens C35 (spuchła bateria)
    - Nokia 3310 aż do śmierci baterii
    - Nokia 6021aż do śmierci baterii
    - Nokia e50 aż do śmierci obudowy
    - Nokia e61i służbowa / Nokia e50
    - Nokia e72 służbowa / Nokia e50
    - HTC Desire S  Duże WOW po przesiadce z e50 (kilka razy mu się spadło, ekran, chociaż cały, w niektórych obszarach przestał działać). Po niespełna 2 latach i aktualizacjach Andka zaczął lagować. Leży gdzieś w szufladzie. Krótko po zakupie leciał na gwarancji do Regenersis na wymianę wyświetlacza - szczeliny między wyświetlaczem a obudową, widoczne strumienie światła z wewnątrz.
    - iPhone 5 padł ofiarą 'robienia dobrze' użytkownikom przez Apple i po n-tej aktualizacji zaczął zacinać. Ostatnio z konieczności używany przez małżonkę.
    - SGS 8 przejmuje '2ga połowa'. Pomimo debrandu w 2017 w serwisie S, ostatnio zaczął łapać małe lagi. Zobaczymy jak będzie się sprawował po resecie.
    - 1+ 7Pro (?) jeszcze mam tydzień na oddanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

A przesiadał się ktoś z Xiaomi Mi 9 na OnePlus 7 Pro? Mam Mi 9 6/128, którego nabyłem nowego za 1400 i tak się zastanawiam czy jest sens dopłacania i przesiadki? Jakby nie patrzeć to różnica w cenie + 1000 PLN na OP7 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi