Skocz do zawartości
memphis21

Z jakiego telefonu przechodzicie na OnePlus 7 Pro

Smykoo

Proszę trzymać się tematu! Wszystkie posty nie odnoszące się do tematu oraz wycieczki osobiste będą usuwane, a autorzy odpowiednio ukarani.

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ironclad

A przesiadał się ktoś z Xiaomi Mi 9 na OnePlus 7 Pro? Mam Mi 9 6/128, którego nabyłem nowego za 1400 i tak się zastanawiam czy jest sens dopłacania i przesiadki? Jakby nie patrzeć to różnica w cenie + 1000 PLN na OP7 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@Ironclad

Przesiadłem się wczoraj z Mi9 na OP7 Pro, generalnie nie żałuję, ale brak np. ładowania bezprzewodowego. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad
    @Ironclad

Przesiadłem się wczoraj z Mi9 na OP7 Pro, generalnie nie żałuję, ale brak np. ładowania bezprzewodowego. 

Dużo dopłacałeś? Mnie intryguje ten zakrzywiony ekran, no i brak diody powiadomień oraz ładownia indukcyjnego. Brałeś z oficjalnej dystrybucji czy z innej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112
    Napisano (edytowane)

@Ironclad

Ponad 1200zł po sprzedaniu Mi9.
    Zakrzywiony ekran - fajna rzecz patrząc na to, że zmniejsza szerokość telefonu, jedynie trochę problemu jest z naklejeniem folii / szkła. Brak diody powiadomień będzie drażnił tak samo jak brak bezprzewodowego ładowania, ale to nie jakiś wielki problem.
    Oficjalna polska dystrybucja - NTT.

Edytowane przez seba112
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad
    @Ironclad
    Zakrzywiony ekran - fajna rzecz patrząc na to, że zmniejsza szerokość telefonu, jedynie trochę problemu jest z naklejeniem folii / szkła. Brak diody powiadomień będzie drażnił tak samo jak brak bezprzewodowego ładowania, ale to nie jakiś wielki problem.
    Tak myślałem a czytnik, jak działa, lepiej jak w Mi 9? Bo ostatniej aktualizacji trochę poprawili i jest całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też przesiadłem się z MI 9 bo ten telefon to dla mnie niestety straszna padaka. Różnica jest ogromna na plus OP7P.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@Ironclad

Ten w OP działa szybciej, ale trzeba brać pod uwagę, że na Mi9 miałem szkło hartowane, na 7 Pro mam oryginalną folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad
    Też przesiadłem się z MI 9 bo ten telefon to dla mnie niestety straszna padaka. Różnica jest ogromna na plus OP7P.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

No spoko, ja na Mi 9 nie narzekam bo w tej cenie to moim zdaniem jest super. Ogromna różnica też jest w cenie, jakby nie patrzeć. Ja pytam z perspektywy byłego posiadacza OnePlus i uważam je za świetne. W Mi 9 to tylko jakoś nie mogę się przekonać do miui.

dodana zawartość

@Ironclad
    Jeszcze zapytam, jaką miałeś wersję Mi 9 i ile udało ci się wziąć? Czy z oficjalnej dystrybucji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@Ironclad

6/128gb Ocean Blue z mi-home.

Niecałe 1700zł.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Ja się przesiadłem z OnePlus 5T i nie spodziewałem się, ze będzie tak duży przeskok w kulturze pracy...no 7PRO to wymiatacz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi